Sari la conținut

Meciuri de "box"


bosorogu'

Postare recomandata

Hei, ce-aveti de va certati??????...Sa ne fie rusine, noua, celor ce stam pe margine si comentam curajul unora de a participa la un concurs de miss...indiferent daca e un concurs de miss bazat pe voturile prietenilor, iubitilor, amantilor, vecinilor, etc si nu un concurs de miss bazat pe frumusete....Ar trebui sa fim mandri ca avem printre noi o miss (in picioare toata lumea!) si sa ne unim fortele sa o votam...Sa avem si noi cu ce mandri...sau nu... ;) ...

Editat de alina25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... =)) ofticatoooooo!!!!! Nici macar nu stii cand sa taci =)) !Abia acum te recunosc ! :-* Cat despre terapie, cred ca ar fi bine sa mergi si tu, promit ca te suport o ora si facem terapie in grup! @-)

Ma intreb pana unde merge starea ta de penibil pueril.

@da44na

Săruturile , chiar si virtuale, adresează-le unor bărbați.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@da44na

Săruturile , chiar si virtuale, adresează-le unor bărbați.

Pai,cat esti de frumoasa si desteapta, faci omul sa-si schimbe convingerile sexuale....eu imi pun intrebari deja!

Am terminat cu tine draguta, mi-se pare ca pierd timp si oricum nu intelegi nimic..... :-*

Editat de da44na
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene ne-ai innebunit cu gramatica matale :)) lasa-ne bre :)) iti place sa enervezi pe toata lumea cu atitudinea asta de geniu nedescoperit :)) pe mine una ma amuzi la culme: abia astepti sa greseasca cineva sa te iei de viata lui,ti-ai facut un hobby din treaba asta.Daca nu suntem la nivelul tau de cultura si civilizatie, de ce mai vorbesti cu noi??????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca era vorba despre parcari. Si solutii tehnice de comparat. Daca "generatia" mea de profesionisti de executie are ce arata urmasilor sau oricui ce au facut, conform "gaselnitelor dintre prevederile de HCM" in 35 de ani de "FLOTANT" in Galati, ce puteti arata dvs. auto-definit "GALATEAN DE ?FRUNTE?" cuiva? Probabil o poza asemanatoare cu "parcare de ...". Si daca Galatiul este cumva amplasat in Romania, mai bine studiati dvs. DEX-ul LIMBII ROMANE". Sau al Limbii franceze. Sau Ruse. Sau arabe. Macar proverbele. De exemplu "salo'" Cunoscut cam de 2 mld oameni. Neafectati de grandomanii. Dar ce anume are discutia cu intalinirea ? Pai cand continui disputele - lingvistice - tehnice - aconomice - rar de "LIPSA DE 7-7-7 (ani-luni-zile) de acasa" cam pe undeva prin zona bazinului metiteraneian anglo sau franco sau arabo/berbero'file de peste 25 ne ani de cand am trait si muncit pe acolo niste ani buni, suntem de la egal la egal. Peste tot in lume net-ul, continuare a mini-TEL-ului, a eliminat tocmai ce va doare: adevarul. Nu stiu cum va fi cu DVS. (nu cu generatia dvs.) la putere. Poate prin dictionarul sugerat gasiti expresia "UMBRELA". Ma rog, varianta din limba aia. Ce ar fi sa INVATATI mai intai regulile de comportament - ca generatie de azi - si de respect de acolo si sa le folositi mai des? Inclusiv varianta USA.

Sa mor de inteleg ceva clar si coerent!!!!GATA, M-AM LAMURIT....NICK-UL E SUPER POTRIVIT...DE LA O VARSTA...;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene ne-ai innebunit cu gramatica matale :)) lasa-ne bre :)) iti place sa enervezi pe toata lumea cu atitudinea asta de geniu nedescoperit :)) pe mine una ma amuzi la culme: abia astepti sa greseasca cineva sa te iei de viata lui,ti-ai facut un hobby din treaba asta.Daca nu suntem la nivelul tau de cultura si civilizatie, de ce mai vorbesti cu noi??????????????

Deci se poate cu majuscule la inceput de propozitie, chiar daca este vorba de nervi? Nu s-ar putea cat mai mult timp? Si, daca va intereseaza ceva, mai cititi si remarcati cate ceva din vechi. Pana acum cateva zile, doar de plictiseala, mai deschideti un nou subiect! Pentru ca este mai simplu sa folositi legea junglei - a efortului minim -.

Editat de bosorogu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine crezi ca iti mai raspunde la provocari,eu una sunt plictistita de discutii de doi lei.azi am chef sa scriu cu litera mica,nu-ti convine,nu te uita;).si daca vreau sa invat ceva,invat de la o persoana care nu are atatea aere ca matale'.la revedere o seara placuta:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine crezi ca iti mai raspunde la provocari,eu una sunt plictistita de discutii de doi lei.azi am chef sa scriu cu litera mica,nu-ti convine,nu te uita;).si daca vreau sa invat ceva,invat de la o persoana care nu are atatea aere ca matale'.la revedere o seara placuta:)

:)) de ce nu sesizezi adevarul din spusele OMULUI: mergi pe efortul minim - ignora-l: toate prostarile, toate comentariile...pur si simplu nu exista luserul bosodorogul ! m/

Editat de Legumix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cel putin recunosc,....(dar ce mai frumoasa si mai desteapta....?!?!)Probabil ca de asta ne "intepam" asa des, simt ca uita de unde a plecat si ma scoate din sarite....altfel un copil, bun nu am absolut nimic de comentat, dar la varsta de 33 de ani stai cu picioarele pe pamant deja, in mod normal!

Se poate ai si postări care nu au legătura cu mine ?

Nu am plecat de acolo .

btw , intre substantiv si adjectiv nu se folosește virgula . ;)

Editat de Rami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate ai si postări care nu au legătura cu mine ?

Nu am plecat de acolo .

btw , intre substantiv si adjectiv nu se folosește virgula . ;)

Esti reprezentativa, ce sa-ti fac ?!?! Ai "percutat" cam tarziu si...... "by the way"(in caz ca banuiai ca nu stiu ce inseamna),cum poti sa traiesti asa, cu securea razboiului scoasa in permanenta ?!?!Fata imbatranesti inainte de vreme.....si la anu'ce te faci la miss Viata libera ?!?! :-*

Am scris corect ?!?!

Editat de da44na
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) de ce nu sesizezi adevarul din spusele OMULUI: mergi pe efortul minim - ignora-l: toate prostarile, toate comentariile...pur si simplu nu exista luserul bosodorogul ! m/

Se cam cunoaste nivelul de ierburi din aceasta postare. Chiar: cand conduceti, tot in aceasta stare sunteti? Inseamna ca, spre deosebire de mine, aveti mari pile pe la rutiera!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, si eu am avut unele de impartit pe aici de-a lungul timpului; am vorbit ba urat, ba ironic, poate am si injurat (in gand 32.gif) dar pana la "performante" de genul asta nu am ajuns (aviz bosorogu'). lasati-o mai moale... sfatul meu.

Editat de mambo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cam cunoaste nivelul de ierburi din aceasta postare. Chiar: cand conduceti, tot in aceasta stare sunteti? Inseamna ca, spre deosebire de mine, aveti mari pile pe la rutiera!

=))

:))

=))

:))

CHIAR ai crezut ce am scris eu ?!? tataieeeeeeeeeeeee, esti UNICUL care a luat in serios ipoteza ca eu as consuma etnobotanice =))

DAMN'...asta chiar e fantastic...

=))

:))

meriti deranjul de a te citi! m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti reprezentativa, ce sa-ti fac ?!?! Ai "percutat" cam tarziu si...... "by the way"(in caz ca banuiai ca nu stiu ce inseamna),cum poti sa traiesti asa, cu securea razboiului scoasa in permanenta ?!?!Fata imbatranesti inainte de vreme.....si la anu'ce te faci la miss Viata libera ?!?! :-*

Am scris corect ?!?!

:)):)):)):YMDEVIL:

btw... n-ai lasat spatiu intre "anu`" si "ce", si ti-o iei din nou de la dna profesoara :((:(( ...aoleo tre sa ai mare grija inainte de-a da ENTER la mesaj nu cumva sa fi uitat vreo virgula ceva ca e dezastru...sa mor de-am mai vazut asa rigurozitate ca aici si se mai mira Andrei dc nu mai sunt forumisti...ete de-aia,ca te prostesc unii in fata :-S ..btw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si se mai mira Andrei dc nu mai sunt forumisti...ete de-aia,ca te prostesc unii in fata :-S ..btw

Andrei alege calitatea . De la unii nu am văzut altceva decât praf in ochi.

Nimeni nu obliga pe nimeni sa scrie . Dar dacă tot tocești tastatura, fa-o intr-un mod util .

Simplu, nu-ti convine, liber la decolare. Si eu am lipsit multa vreme si nu am dat vina pe nimeni . E o practica des întâlnita sa cautam vinovați pentru neputințele noastre . Am văzut asta aici de prea multe ori .

Am zis !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei alege calitatea . De la unii nu am văzut altceva decât praf in ochi.

:o !!Ete muream si nu stiam ca aici "se aleg" forumisti in functie de calitate.Imi pare rau dar iar am avut dreptate...am zis eu mai demult ceva si nu vreau sa dezgrop mortii.

Mi-as toci un pic tastatura ca sa iti mai spun vreo cateva caci tare mai imi esti draga cand te scot din pepenasi dar ma duc langa copilasul meu drag in pat sa-l pupicesc si pe tine te las sa te zbati pe net pe aici in cautare de-o picanterie ceva sau vreun casting pentru Miss World :YMSMUG:

Hai ca nu mai intru pe aici gata ca nu am cefertecat de calitate :P

Btw...certificat e corect,am fost ironica sper ca ti-ai dat seama da?

Am zis! :lol::lol:

Editat de itt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Securea războiului, zici ? Îmi pare rau ca nu pot posta ultimul PM de la tine . Ca sa vadă si alții pe unde e securea.

Din cate-mi amintesc eu, PM ti-am trimis de ziua ta ultima data....inainte de asta ....de ce as trimite PM, daca pot sa-ti spun ce am de spus aici ?!?!....nu te jignesc, nu te injur.....mamica, hai cu mine la terapie zau!(vezi tu cum stau cu virgulele)

:o !!Ete muream si nu stiam ca aici "se aleg" forumisti in functie de calitate.Imi pare rau dar iar am avut dreptate...am zis eu mai demult ceva si nu vreau sa dezgrop mortii.

Mi-as toci un pic tastatura ca sa iti mai spun vreo cateva caci tare mai imi esti draga cand te scot din pepenasi dar ma duc langa copilasul meu drag in pat sa-l pupicesc si pe tine te las sa te zbati pe net pe aici in cautare de-o picanterie ceva sau vreun casting pentru Miss World :YMSMUG:

Hai ca nu mai intru pe aici gata ca nu am cefertecat de calitate :P

Btw...certificat e corect,am fost ironica sper ca ti-ai dat seama da?

Am zis! :lol::lol:

Cat n-a fost miss pe aici,am intrat, am citit informatiile pe care le-am cautat, a fost OK. Cand s-a intors si a-nceput.....FATA, CAND VAD SCRIS CU ROSU,NU POT SA MA ABTIN sa nu citesc! Dar cred ca ai dreptate, pana la urma e mai veche pe aici si e ....campia ei.Asa ca las-o despletita si nevricoasa si hai sa ne vedem de ale noastre.... Sau uite, o rog sa nu mai scrie cu rosu, oricum asta e un semn.....si am vrut sa i recomand psihologul meu, dar e in perioada de negare inca !

Cred ca urmeaza avertisment sau...ce o mai fi...dar macar am spus ce-am avut de spus!

Andrei alege calitatea . De la unii nu am văzut altceva decât praf in ochi.

Nimeni nu obliga pe nimeni sa scrie . Dar dacă tot tocești tastatura, fa-o intr-un mod util .

Simplu, nu-ti convine, liber la decolare. Si eu am lipsit multa vreme si nu am dat vina pe nimeni . E o practica des întâlnita sa cautam vinovați pentru neputințele noastre . Am văzut asta aici de prea multe ori .

Am zis !

......mai ai citit undeva asta si ne-ai dat copy paste....sau ai inceput si tu terapia ?!?!....sper ca nu intelegi ca te-am facut nebuna prin asta (nu m-ar mira), stii care e diferenta intre un psihiatru si psiholog.

Cu toate ca,dupa satisfactia avuta acum cateva zile cand mi-ai sugerat ca ar trebuie sa-mi fie mie jena, n-as zice ca o stii!Deci, eu pe tine, nu te-am facut nebuna,sa-ti fie clar !Din nou....de ce as avea nevoie sa-ti trimit PM?!?!

Editat de itt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceea ce scrii este citit si, din pacate, interpretat.

Adevarat...in TOATE CAZURILE DE PE FORUM

Langa locul meu de munca este un magazin de asta. Si vad rezultatele.

Cam nasoala interpretarea acestei afirmatii...SI NOI VEDEM REZULTATELE :YMDEVIL:@-):-S

Editat de AdiTZA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.