Sari la conținut

Petrecere gay de Haloween la Vila Roz


dcp100168

Postare recomandata

Petrecere gay de Haloween la Vila Roz

Comunitatea gay din Galaţi şi Brăila se va reuni mâine seară la o petrecere de Haloween, la Vila Roz. Echipa "Eu sunt!Tu?" va organiza mâine o petrecere tematică de Halloween, eveniment la care sunt invitaţi numai membrii comunităţii gay din Brăila şi Galaţi. Conform anunţului, postat pe youtube, petrecerea se va ţine la Vila Roz, din Galaţi, mâine seară, începând cu ora 23.00.

http://www.click.ro/actualitate/din_tara/VIDEOPetrecere-gay-Haloween_0_1057094299.html

Conform google, Vila Roz se află în Port, pe Str.Grivitei 12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, hi, hi... chiar exista locatia ... Si casa e chiar roz!21.gif

szCOA.jpg

Acum ma gandesc... 106.gif daca cineva vrea sa-i faca o gluma proprietarului si-i trimite o ceata de ... indivizi - mascati de Haloween! 24.gif

Ar fi prea tare!!! 21.gif Si se trezeste omul inconjurat de priviri pofticioase, ascunse dupa masti si toti zicand acelasi lucru: "Eu sunt!Tu?"24.gif

PS

"Gay" implica, la general si termenul de "lesby",39.gif nu? Banuiesc ca vin si femei sa mai echilibreze balanta, sa nu fie omul total dezamagit. 43.gif

PS2

Acum, daca ar fi o petrecere numai de "lesby" parca, parca as trece si eu prin zona. Dar ma mai gandesc - ca-s naspete, refuzate, grase sau frustrate. 20.gif pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce pe forum nu avem nici un gay, eu nu vad rostul stirii aici.

39.gif

De unde stii tu? Ca doar n=o fi ca la intrunirea alcoolicilor anonimi: "Ma numesc XXX si sunt gay/lesby ..."106.gif

la urmatorul lor party, poate fac si eu un ban cinstit. ma postez in poarta si vand vasilina siliconica care o mai am pe stoc =))

Eu am ulei de motor, Mobil 1, super sintetic... unge pistoanele, toate mecanismele. Cred ca merge... 24.gif garantat mii de km de p... (petreceri) de Haloween.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.