Jump to content

MOS CRACIUN SE INTOARCE

cosmin77
 Share

Recommended Posts

Ce surpriza poate fi mai frumoasa decat ca Moş Crăciun sa bata la usa casei tale?

Nu l-ati vazut inca de aproape pe Moş Crăciun? Spuneti-i unde sa vina si nu va intarzia.

Noi va putem oferi acest serviciu cu Moş Crăciun insotit, la cerere, si de o Craciunita.

Stim cu totii ca Moş Crăciun exista! Primiti-l in casele dumneavoastra, la serviciile dumneavoastra si veti avea cele mai frumoase sarbatori.

De asemenea mai putem oferi:

- pictura pe fata copii;

- baloane modelabile;

- clown.

Oferta este valabila pentru gradinite, scoli, firme sau rezidenti.Preturile sunt negociabile.

Pentru relatii si programari puteti vorbi cu ajutoarele Moşului : 0740552027 sau 0730131381.

Ce surpriza poate fi mai frumoasa decat ca Moş Crăciun sa bata la usa casei tale?

Nu l-ati vazut inca de aproape pe Moş Crăciun? Spuneti-i unde sa vina si nu va intarzia.

Noi va putem oferi acest serviciu cu Moş Crăciun insotit, la cerere, si de o Craciunita.

Stim cu totii ca Moş Crăciun exista! Primiti-l in casele dumneavoastra, la serviciile dumneavoastra si veti avea cele mai frumoase sarbatori.

Pentru relatii si programari puteti vorbi cu ajutoarele Moşului : 0740552027 sau 0730131381.

Ce pacat ca mai sunt unii adulti care cred in Mos Craciun. si-l mai si promoveaza...Aaaaa, mosul ala de pe camioanele Coca Cola....ahaaa...vine la noi?? Da' de Mos Gerila mai stiti ceva? Sau l-a calcat Mos Craciun cu camionul? Daca nu sunt indiscret, macar stii povestea mosului? Sau, spune-mi te rog, vine imbracat in rosu, verde, sau albastru? Cred ca stiu raspunsul...in orice culoare vrea clientul...Banul sa iasa :))

Ai idee ce trauma sufera un copil cand afla la o varsta ca mosul nu exista? Sau Zana Maseluta? Cand parintii o sa-i spuna la anul ca Mosul nu mai vine la ei, ca nu mai au bani de baloane si de Craciunite? Bine ca stim cu totii ca Mos Craciun exista, dar face diferente pe considerente materiale...