Jump to content

Metro - în centrul Brăilei

dcp100168
 Share

Recommended Posts

Metro - în centrul Brăilei

Metro Romania va deschide, joi, cel de-al 26-lea centru de distributie cash & carry, in Braila, intins pe o suprafata totala de 8.350 metri patrati, printr-o investitie de 15-20 milioane de euro, a anuntat compania. Metro Braila marcheaza o premiera in reteaua companiei in Romania, fiind situat in apropierea zonei centrale a orasului.

http://www.ziare.com/afaceri/retail/metro-romania-va-deschide-al-26-lea-centru-cash-carry-in-braila-1064056

Ce grozav! nu o să mai văd brăileni care nu știu să parcheze mașina în parcare la Metro Galați :(.

Ai dreptate, am intalnit o masina de braila care a parcat oblic si pe alt loc putin in parcarea de la McDonald's, si tot el cu gura mare :)) ca nu putea deschide usa din cauza mea, dar fosta masina cum a putut oare, era de galati :)

Si nu sunt rasist, eram cu inca un prieten din braila, care si ala sa certat cu acel sofer...

Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.