Jump to content

Sal!

leones
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Au intrat cativa de pe forum sa vada despre ce e vorba,daca e unul care sa zica ca e teapa,talharie,webchat sau mai stiu eu ce porcarie,poate posta aici si sa zica"da frate e o..."

Pana una alta cascati ochii la ce scrie"ti in posturile altora,ms!!

bre, da' așa, pe scurt, chiar vă doare mâna să lămuriți oamenii despre ce e vorba?

eu unul m-am lămurit ... :-@ despre:

Explore over 100 million original works of art.

Exhibit your artwork to an audience of over 12 million members - FOR FREE!

Set up a profile, create galleries, and build a fan base.

Communicate, collaborate and learn from artists from over 190 countries.

Make money selling your art in the deviantART Shop.

bre, da' așa, pe scurt, chiar vă doare mâna să lămuriți oamenii despre ce e vorba?

eu unul m-am lămurit ... :-@ despre:

Nu bre,nu ma doare mana,dar nu e asa ca e mai misto cand se gandese omul "m-o trimte la capsuni sau sa fac webchat".

@Relu,daca zic pe scurt e ca si cum as da pontul.Daca primesti pontul o sa te bagi si o sa zici"hai frate ca abia de scoti bani cu faza asta ,pt ca nu stii exact cum functioneaza :P,asa ca prefer ca sa las omenii sa dea add si apoi sa ii ajut atat cu explicatii de 20 de min sa inteleaga despre ce e vb si cum fnctioneaza si etc..

Poate ai prins despre ce e vb!!

O sa revin cu cei care au intrat pe fir si o revin si cu detaliile.Promit solemn!!

• 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ok, deci trebuie sa-ti pierzi timpul citind reclame...prea tare :))

Uite de ce nu imi pierd timpul cu explicatii aici.

Nu iti pierzi timpul citind reclame.

Daca iti pun niste dovezi de plata probabil o sa iti pice fata aia a ta de om care munceste pe 5 mil ,daca mai si muncesti.

Ambele sunt job-uri. Ma contrazice cineva ?

Job-uri,ambele?Depinde cum descrii un job.

Ma gandesc ca ,un job ar trebui sa-l ocupi in urma unei pregatiri.Si bunica se duce la prasit si cules de porumb,dar nu am auzit-o pana acum zicand ca se duce la job.

Ma gandesc ca ,un job ar trebui sa-l ocupi in urma unei pregatiri.Si bunica se duce la prasit si cules de porumb,dar nu am auzit-o pana acum zicand ca se duce la job.

Ai prestat webchat si esti in cunostinta de cauza despre ce e nevoie sa stii si ce pregatire trebuie sa ai ?

Daca nu , atunci stai jos, pentu ca vorbesti pe langa subiect.

Ai prestat webchat si esti in cunostinta de cauza despre ce e nevoie sa stii si ce pregatire trebuie sa ai ?

Daca nu , atunci stai jos, pentu ca vorbesti pe langa subiect.

Ai prasit vre-o data si esti in in cunostinta de cauza ce e nevoie sa stii ca sa poti prasi?

Daca nu,atunci...spalate putin pe fata,da-ti seama ca webchatul doar pt tine poate fi o meserie.

Pe langa webchat,culesul de castraveti e munca de studii superioare.

P.S Cred ca tu esti pe langa subiect,citeste primul post,ti-as sugera sa apesi sageata aia care duce inapoi,la pagina anterioara, daca nu te intereseaza anuntul in sine,de filozofi acri si fara sens ,ca tine ,sunt satul.Ms anticipat!

Edited by leones

Ai prasit vre-o data si esti in in cunostinta de cauza ce e nevoie sa stii ca sa poti prasi?

Daca nu,atunci...spalate putin pe fata,da-ti seama ca webchatul doar pt tine poate fi o meserie.

Pe langa webchat,culesul de castraveti e munca de studii superioare.

P.S Cred ca tu esti pe langa subiect,citeste primul post,ti-as sugera sa apesi sageata aia care duce inapoi,la pagina anterioara, daca nu te intereseaza anuntul in sine,de filozofi acri si fara sens ,ca tine ,sunt satul.Ms anticipat!

Eu am prasit, printre altele. Tu nu ai facut webchat. Asta face diferenta intre oamenii ce vorbesc in cunostinta de cauza, ce au in CV o vasta experienta, si cei care s-au trezit ieri ca vor sa faca bani din ponturi pe net. Rusine !

Mai mult, iti recomand si o carte de gramatica. Iti e necesara. Cand scrii in spatiul public, pentru ca nu cadea in penibil. La prasit, nu e necesara. Alege tu acum.

Eu cred ca tu ai prea mult timp si nu ai ce face cu el :)

Domnisoara in dorinta ta de a parea un om cu o vasta cultura nu faci altceva decat sa imi arati ca nici tu nu crezi in ceea ce zici,ci pur si simplu e o chestie de cine e mai tare in "clont".

Despre gramatica,e curios cum,chiar tu,care faci greseli de gramatica,imi sugerezi mie o carte de gramatica.Nu ma surprinde,ca-s obisnuit cu oameni ca tine. :)Nu tin sa subliniez cu bold greselile tale.Consider ca am ceva mai bun de facut decat sa ma rezum la niste greseli gramaticale si sunt satul de genii nedescoperite asa cum probabil te consideri.Eu nu fac parte de acea categorie de oameni care nu se uita in gradina lor.

Despre webchat-ul ala.Cand o sa aud ca s-a bagat la liceu/facultate/colegiu etc.. o materie care are legatura cu webchat-ul atunci o recunosc dar pana atunci...numai una ca tine poate considera webchat-ul un job.

Experienta?Sa-ti fie mare rusine tie care consideri webchat-ul mare experienta.Cat de ipocrita poti sa fii sa zici la webchat experienta.Altii muncesc pe branci la adevarate job-uri ,si tu imi zici de experienta in ale webchat-ului.S-a dus dracului tara asta..!!! :|

Apropo,blowjob-ul e tot job pt tine? :)

Eu nu am facut webchat ca tine dar nici tu nu ai cantat la chitara in cluburi din tara sau afara. In timp ce tu faceai webchat eu studiam muzica si munceam pe rupte sa imi permit taxele de scoala.

Numai bine,ca la rau vad ca te pricepi.Nu o sa iti mai raspund ca imi pierd timpul de pomana.

Eu cred ca tu ai prea mult timp si nu ai ce face cu el :-)

Domnisoara in dorinta ta de a parea un om cu o vasta cultura nu faci altceva decat sa imi arati ca nici tu nu crezi in ceea ce zici,ci pur si simplu e o chestie de cine e mai tare in "clont".

Despre gramatica,e curios cum,chiar tu,care faci greseli de gramatica,imi sugerezi mie o carte de gramatica.Nu ma surprinde,ca-s obisnuit cu oameni ca tine. :)Nu tin sa subliniez cu bold greselile tale.Consider ca am ceva mai bun de facut decat sa ma rezum la niste greseli gramaticale si sunt satul de genii nedescoperite asa cum probabil te consideri.Eu nu fac parte de acea categorie de oameni care nu se uita in gradina lor.

Despre webchat-ul ala.Cand o sa aud ca s-a bagat la liceu/facultate/colegiu etc.. o materie care are legatura cu webchat-ul atunci o recunosc dar pana atunci...numai una ca tine poate considera webchat-ul un job.

Experienta?Sa-ti fie mare rusine tie care consideri webchat-ul mare experienta.Cat de ipocrita poti sa fii sa zici la webchat experienta.Altii muncesc pe branci la adevarate job-uri ,si tu imi zici de experienta in ale webchat-ului.S-a dus dracului tara asta..!!! :|

Apropo,blowjob-ul e tot job pt tine? :-)

Eu nu am facut webchat ca tine dar nici tu nu ai cantat la chitara in cluburi din tara sau afara. In timp ce tu faceai webchat eu studiam muzica si munceam pe rupte sa imi permit taxele de scoala.

Numai bine,ca la rau vad ca te pricepi.Nu o sa iti mai raspund ca imi pierd timpul de pomana.

La cat ai scris , ai mai mult timp decat mine.

Nu mi-ai subliniat greselile gramaticale pentru ca ele nu exista. Punct !

Si, mai mult, puisor, in CV-ul meu sunt vreo 15 ani de munca in diverse mari companii. Locul de munca e o alegere si nu un sacrificiu.

Nu defila cu sacrificiile facute, nu iti fac cinste.

Din nou te exprimi asupra unui subiect despre care habar nu ai . Rusine !

Uite de ce nu imi pierd timpul cu explicatii aici.

Mai bine nu ti-l pierdeai de la inceput...

Nu iti pierzi timpul citind reclame.

Ba da...

Daca iti pun niste dovezi de plata probabil o sa iti pice fata aia a ta de om care munceste pe 5 mil ,daca mai si muncesti.

Cocosel, hai sa ne intalnim...tu cu Bentley-ul, eu cu cascarabeta...la un restaurant sa vorbim de job-uri...tu cu un Dom Perignon in fata, eu cu o apa plata...sa vezi cum o sa-mi pice fata asta a mea de sarantoc prost care nu vrea sa subscrie afacerii tale...

Puisor, cocosel....stai tati, aici te contrazici...bunica ta inca praseste si culege porumb??? La banii care ii ai pe dovezile alea de plata??? Sa mor daca tu ai inima sa lasi bunicuta sa praseasca...

Eu zic sa pui punct aici comentariilor....cum o sa fac si eu...ceea ce faci tu nu este JOB. Chiar tu spui ca

Cand o sa aud ca s-a bagat la liceu/facultate/colegiu etc.. o materie care are legatura cu webchat-ul atunci o recunosc dar pana atunci...numai una ca tine poate considera webchat-ul un job.

Pana cand voi vedea la vreo facultate cursuri pentru ceea ce faci tu, nici ceea ce faci tu nu pot considera ca este munca.

Edited by AdiTZA