Jump to content

Recrutam asistenti in brokeraj

cosmin77
 Share

Recommended Posts

Recrutam asistent in brokeraj

Descrierea postului

* Colaborare pe baza de contract. Plata pe baza de comision

* Program flexibil, posibilitate de a lucra part-time

* Lucram cu brokerul care colaboreaza cu toate societatile de asigurare din Romania

* Avem o oferta completa: vindem toate tipurile de asigurari, pensii private si credite

* Activitatea propriu-zisa consta in pregatire, promovare, gasirea clientilor si vinderea asigurarilor. Eventual, pentru inceput puteti incheia asigurari prietenilor si persoanelor din cercul dvs. de cunostinte.

Cerinte

* Experienta in asigurari nu este obligatorie

* Persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, comunicativa, sociabila, deschisa spre a invata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Comisioane mari; un sistem de cariera motivant + bonusuri si recompense

* Beneficiati de informatii, pregatire, traininguri si materiale ajutatoare

* Suport online

* Traininguri.

Posibilitati de castig imediate:

*Reforma asigurarii obligatorii a locuintelor;

*Pilonul 2 pensii private - adeziuni de la militari,politisti,jandarmi,etc

Concurs: Se acorda o excursie in Africa persoanei care incheie 600 de asigurari locuinte(impreuna cu echipa sa) in perioada 15 ianuarie-15 iulie.

Relatii 0740552027 sau e-mail : c_musat@yahoo.co.uk

Edited by cosmin77

Gata cu Mos Craciun? A iesit ceva cascaval la portofel pentru sarbatori? Sau n-a tinut gluma si te-ai reprofilat? Ma bucur sa vad ca nu mai prostesti copiii, ai trecut la lucruri mai serioase!!! Felicitari :d;)

Da, Aditza sa stii ca in primul rand a contat bucuria copiilor cand l-au vazut pe Mos Craciun, si abia apoi "cascavalul" cum ii zici tu.

Dar nu imi bat capul cu tine ca oricum nu intelegi.

Vreau sa va dau un sfat!

Incercati pe cat posibil sa evitati firmele de brokeraj!!!

Am dat si eu peste o firma de brokeraj care la prezentari zicea una dar realitatea era alta iar comisioanele erau mizerabile.

Incercati sa lucrati direct cu firmele de asigurari fara intermediari gen "Firme de brokeraj"

Vreau sa va dau un sfat!

Incercati pe cat posibil sa evitati firmele de brokeraj!!!

Am dat si eu peste o firma de brokeraj care la prezentari zicea una dar realitatea era alta iar comisioanele erau mizerabile.

Incercati sa lucrati direct cu firmele de asigurari fara intermediari gen "Firme de brokeraj"

Nu stiu peste ce ai dat tu, dar eu pot dovedi celor interesati care sunt comisioanele si modalitatile de acordare a lor.

Asa ca...oricum pe piata sunt multe uscaturi.

Poate si eu pot spune despre tine ca nu ai muncit si de aceea comisioanele erau mizerabile.

Fiecare castiga cat munceste!!!