dcp100168 Posted May 9, 2008 Posted May 9, 2008 O lună de vacanţăLotul de fotbalişti de la Oţelul Galaţi a intrat în vacanţa de vară, perioada care va dura aproape o lună de zile. Reunirea "oţelarilor" este programată pentru data de 4 iunie 2008. Programul de pregătire, care va include câteva zile la munte şi un cantonament în Austria, nu va fi modificat indiferent de verdictul Curţii pentru Arbitraj, de care depinde participarea Oţelului în Cupa UEFA Intertoto. Următoarea ediţie a Ligii I, 2008-2009, va lua startul la finele lunii iulie.
Recommended Posts