Jump to content

O lună de vacanţă pentru Oţelul


Recommended Posts

Posted

O lună de vacanţă

Lotul de fotbalişti de la Oţelul Galaţi a intrat în vacanţa de vară, perioada care va dura aproape o lună de zile. Reunirea "oţelarilor" este programată pentru data de 4 iunie 2008. Programul de pregătire, care va include câteva zile la munte şi un cantonament în Austria, nu va fi modificat indiferent de verdictul Curţii pentru Arbitraj, de care depinde participarea Oţelului în Cupa UEFA Intertoto. Următoarea ediţie a Ligii I, 2008-2009, va lua startul la finele lunii iulie.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.