Jump to content

IMI CAUT SORA

hrisula
 Share

Recommended Posts

Trimis de: hrisula

Adresa Email: hri19777@yahoo.it

Trimis pe: 28 iulie 2012 - 20:35

imi caut sora.se cheama carabelas eufrosina si e nascuta pe data de 12.07.1975 in GALATI.a fost data de mica la camin.asta e tot ce stiu despre ea.cine ma poate ajuta,rog sa ma contacteze la mail hri19777@yahoo.it MULTUMESC FRUMOS.

n-o să afli asemenea informații oficiale de pe un forum public (sau cine ți le-o da să răspundă). mergi la evidența pop---ției, la șef, în audiență, declină-ți adevărata identitate și explică situația, e posibil să primești ajutor (asta dacă ești aici, dacă nu, atunci când ajungi în România).

pe de altă parte, pentru cei ce ar avea informații utile, să aveți grijă la cererile de acest fel, nevinovate în fapt, sau doar aparent. polițele se plătesc în diverse feluri. ideal ar fi să informați mai întâi persoana în cauză despre faptul că este căutată de un anume "cineva".

• 1 month later...

multumesc frumos ptr raspunsuri.imi pare rau ptr ca nu am avut un raspuns pozitiv.din pacate eu numai locuiesc in Romania dar sigur fara doar si poate cind ma voi intoarce voi lua in considerare consiliile dvs.multumesc forum.

Edited by hrisula