Jump to content

Se vând abonamente pentru sezonul 2008-2009


Recommended Posts

Posted

S-a dat drumul la abonamente!

Suporterii Oţelului îşi pot cumpăra începând de astăzi abonamente pentru cele şapte meciuri rămase de disputat pe teren propriu în turul actualului campionat al Ligii I. Preţul unui permis de intrare este de 50 de lei, pensionarii, studenţii şi elevii urmând să achite doar 35 de lei. "Avem deschise mai multe puncte pentru fani. La stadion, la Clubul Sidex, la toate sediile Biroului cu Credite şi la AutoParma pot fi găsite abonamentele", a precizat Dragoş Ghiuţă, directorul de marketing al "oţelarilor". Interesant este şi faptul că abonamentul îşi va dovedi cel mai mult utilitatea la meciul cu Steaua, partidă la care preţul unui bilet va sări la 50 de lei! În rest, tichetul de acces la meciurile Oţelului va costa 10 lei.

http://www.viata-libera.ro/index.php?pa ... l&id=26460

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.