Jump to content

Ce ascundem in spatele unui nick?

Rami
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
la acele vorbe....desigur! mi-e de ajuns cat ma stresez pe mine..dara ca pe ceilalti:P :twisted:

plus ca...punem pariu ca stiu la ce te-ai referit?:P

punem pariu ca nero era cicero?

punem pariu ca indiferent de pariu ti-l castig din orice...pozitie? :twisted:

la acele vorbe....desigur! mi-e de ajuns cat ma stresez pe mine..dara ca pe ceilalti:P :twisted:

plus ca...punem pariu ca stiu la ce te-ai referit?:P

punem pariu ca nero era cicero?

punem pariu ca indiferent de pariu ti-l castig din orice...pozitie? :twisted:

ce pierzi? :ugeek:

• 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Arkan a fost un lider paramilitar sarb, cam descreierat si sangeros, insa foarte intransigent si care si-a iubit patria foarte mult. A fost executat in plina strada. Dar, ca sa elimin orice dubiu, sunt relativ intreg la cap si destul de calm :-P

Nick-ul mi-a ramas in urma pasiunii mele pentru tara vecina, cred ca sunt vreo 8 ani de cand mi-a zis prima data asa un amic.

• 10 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Personajul meu preferat din emisiunea mea preferata, "The Muppets Show"! Din pacate, acum avem multe televiziuni si niciuna nu are emisiuni cum trebuie.

P.S.: Ca Să fim sobri, un nick e doar un nick; care nick trebuie să fie unic şi să nu încalce legea :) şi trebuie neapărat să fie unic, chiar dacă noi nu suntem ORIGINALI. Iar de "ascuns" cred că are aproape toată lumea, că nimeni nu-i fraier să-şi expună punctele vulnerabile.

Edited by piggy

Este numele pe care mi l-a atribuit prima mea diriginta - profesoara de limba engleza - si in plus contine si litere din numele meu real. Cei apropiati au adoptat numele acesta destul de repede.

------------------------------------------------------------------------------------

Every day is beautiful if U make it so!!!!

• 1 month later...
  • 3 months later...

Calypso, nimfă din insula Ogygia (azi insula Gozo din arhipelagul Malta), unde se spunea că ar fi naufragiat Odiseu. Îndrăgostindu-se de erou, Calypso i-a făgăduit nemurirea, cerându-i în schimb să rămână pururi lângă ea. Mânat de dorul de a se întoarce neîntârziat în Ithaca, Odiseu refuză însă să se învoiască. El e reținut totuși timp de șapte ani (după o altă variantă, timp de zece ani) de către Calypso care, în cele din urmă, la porunca lui Zeus, îi dă drumul, lăsându-l să-și continue călătoria.

sursa wikipedia