Jump to content

Ce maşină aveţi?

Relu
 Share

Ce marcă de maşină posedaţi?  

68 members have voted

1. 1. Ce marcă de maşină posedaţi?

• Audi
      2
    • BMW
      4
    • Citroen
      4
    • Chevrolet
      3
    • Dacia
      11
    • Daewoo
      2
    • Fiat
      0
    • Ford
      5
    • Opel
      8
    • Peugeot
      1
    • Renault
      2
    • Skoda
      7
    • Toyota
      1
    • Volkswagen
      4
    • Altele (precizaţi)
      12
    • Mercedes Benz
      1
    • Kia
      1

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Am refăcut opţiunile sondajului. Cu regret, am scos Oltcitul (Trabantul românesc :lol:)din opţiuni, e din ce în ce mai rar văzut pe străzi.

Până astăzi erau: 3 Dacia, 1 Daewoo, 1 Ford, 1 Opel, 7 Altele.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

am avut un Mitsubishi Colt... super masinuta, insa din pacate a fost accidentata in asa hal incat nu merita sa investesc. Acum detin o dacia break din 86... abia astept sa scap de niste datorii si sa-mi iau altceva... ma lasa tablaria...

Păcat de mâţ... priveşte parte bună a lucrurilor, piesăraie găseşti pe toate drumurile, ai por'bagaju' mai mare... dacă pleci în concediu, să faci turul ţării, bagi acolo o gospodărie întreagă :d

Păcat de mâţ... priveşte parte bună a lucrurilor, piesăraie găseşti pe toate drumurile, ai por'bagaju' mai mare... dacă pleci în concediu, să faci turul ţării, bagi acolo o gospodărie întreagă :d

sa stii ca anul trecut am facut turul Moldovei... cu break-ul... si n-am strans un surub la el desi e destul de batran... plus ca exact cum spuneai... am bagat in el cat nu mi-am putut imagina :lol:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Si eu tot robotel si pana sa votezi si tu eram cam singurel :P Eu abia m-am inscris pe clubc4.ro si vreau sa ma duc la intalnirile lor unde te invit si pe tine daca nu cumva esti deja membru cu vechime pe-acolo! :)

PS: tocmai te-am vazut acolo :) retrag invitatia pentru ca te vad activ acolo si ne vedem probabil si fara invitatie :P

• 2 months later...