Jump to content

Ce useri vă plac? Ce useri nu vă plac?

Rami
 Share

Recommended Posts

Sa incepem lista:

Imi place adminul pentru ca mă echilibrează când temperamentul meu exagerează in reacţii. Si pentru că, dincolo de forum, s-a legat o frumoasă prietenie (chiar daca nu am apucat înca sa îi gătesc chilli :d )

Imi place Mikka pentru că e lângă mine mereu, oricât de departe si de pierdută aş fi. Si pentru că e capabil sa asculte argumente logice.

Imi place Oana6200 pentru curajul deosebit de a ni se alatura la intalniri si o felicit pentru asta :)

Imi place Catilina pentru ca e blonduţa mea preferata :) si e o partenera excelenta de discuţii .

Imi place Riaji pentru ca e un copil minunat, atât de deosebit de cei din generaţia lui. Şi pentru opiniile pertinente.

Imi place Relu, pentru ca , chiar dacă nu comunicăm foarte mult pe forum, la întalniri dezbatem cu seriozitate si obiectivitate o problema.

Imi place Gabiano cand e uşor ironic. Dar e un gentleman :)

imi place George pentru constanţa lui alături de noi.

imi place Silviu pentru ce ne leagă si pentru ca e aici, cu mine, dupa ce eu am parăsit un alt forum.

( va urma)

Si m-am întors cu nostalgie la un anumit topik http://www.galateni.net/forum/viewtopic.php?f=56&t=1310&st=0&sk=t&sd=a , am răsfoit cele peste o sută de pagini si imi sunt dragi userii cu care timp de un an am adunat amintiri. :)

Sa incepem lista:

imi place Silviu pentru ce ne leagă si pentru ca e aici, cu mine, dupa ce eu am parăsit un alt forum.

( va urma)

Mersi pentru apreciere. Te-am urmat aici, pentru ca imi face placere sa citesc persoane care au ceva de spus. Felicitari domnului adminstrator si moderatorilor pentru treaba pe care o fac. Ne vom revedea curand la o bere rece...

Imi place Oana6200 pentru curajul deosebit de a ni se alatura la intalniri si o felicit pentru asta :)

( va urma)

Si m-am întors cu nostalgie la un anumit topik f=56&t=1310&st=0&sk=t&sd=a'>http://www.galateni.net/forum/viewtopic.php?

f=56&t=1310&st=0&sk=t&sd=a , am răsfoit cele peste o sută de pagini si imi sunt dragi userii cu care timp de un an am adunat amintiri. :)

Multumesc Rami, sper sa nu te dezamagesc! din pacate nu cred ca voi putea veni la intalnirea din august, dar sper ca ne vom intalni altfel. In septembrie atunci cand voi putea si va putea toata lumea, sper sa reluam ideea mea cu croaziera pe care am spus-o la intalnirea din iunie.

Nu imi plac:

Mariav- pentru ca din 10 postari, 9 sunt incoerente, pe langa subiect, atacand persoana si nu subiectul.

Scorpya- pentru curiozitati personale referitoare la useri si offtopik continuu.

da44na – pentru ca in majoritatea postarilor isi exprima opinii personale asupra userilor, fara nicio legatura cu temele on topic.

( va urma)

Precizez ca opiniile mele se raporteaza strict la ceea ce postati pe forum. Cine sunteti si ce sunteti ca si persoane nu face obiectul interesului meu, spre deosebire de voi !

Si , privit la modul general, nu imi plac userii care isi aduc frustrarile din viata personala, neajunsurile, neimplinirile , ca si arme de atac contra userilor si forumului.

De asemeni nu imi plac userii care practica barfa pe la colturi ( a se citi mesagerie privata), si sper sa nu fiu obligata sa denumesc si sa exemplific din mesageria privata.

In consecinta, purtati-va ca atare. Daca puteti si aveti cu ce. Ca unora nu va place fata mea, asta e ! Nu e nimeni obligat sa ma placa si nici nu e necesar. Dar sa te porti ca la grupa mica si sa repeti ca un disc uzat acelasi lucru, oare cum o fi? Judecati-va singuri comportamentul ca si persoane.

Nici eu nu mă amestec în povestea vieţii userilor! Îmi plac... mulţi useri care scriu fain, dar nu pot să le dau numele, pentru că nu i-am văzut încă la faţă.

P.S. 01.09.2009:

NU îmi plac userii care fac afirmaţii frustrante, jignitoare, şi agresive la adresa altora. Chiar nu îşi dau seama că prin această atitudine atrag forţele răului şi îşi agravează situaţia grea de care se plâng ?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Cei care considera ca m-am bagat in viata lor personala ,sau am pus o intrebare indecenta va rog din suflet sa imi spuneti!Chiar va implor.Chiar si Ramianei i-am pus o intrebare banala,nu indecenta ca doar nu am intrebat-o ce chiloti poarta sotul ei,sau cand a facut-o ultima data!!

Rami,daca tu imi dai un singur exemplu inafara de cel de ieri in care tu m-ai provocat sa fiu offtopik din cauza ca nu mi-ai raspuns tocmai civilizat,eu te pup si-n...dos!Si daca a fost de fapt o conversatie intre noi doua asta inseamna ca si tu ai fost offtopik continuuuuuu.Deci un exemplu da?Cu toate ca si acolo am discutat despre intalniri,nu despre ce mancare am facut eu ieri sau cat mi-a venit factura la telefon!Astept.

Chiar si Ramianei

Niciodata nu am folosit aici acest nume. Tu de unde il stii? Nu il mai folosesc de 2 ani. Deci....scorpya...de unde ma urmaresti , mai exact, si de cat timp?

Femeie!!!!Trezeste-te,nu te cunosc nu imi placi,nu te urmaresc si nu ma intereseaza persoana ta...am vazut aici pe cineva care ti se adresa asa!Doamne...urmariri...:o...scenarita cronica chiarte citez

ce nu pot intelege e clar:pe messenger vb de nu e adevarat...aici sunt incoerenta! :o

Tu intelegi ce ai scris aici?

ia-o altfel....

e clar ce nu pot intelege...bla bla bla...la tine vad ca e musai sa fie propozitia cum ai invatat-o la scoala!

sau nu ai inteles ''vb''...era de fapt ''vorbim'' si ne putem intelege=de nu e adevarat...

cred ca am scris coerent de data asta pt creierul tau Rami...

iti multumesc ca m-ai pus pe acea lista si acum stiu cum stau... :mrgreen:

retrag steagurile albe...retrag orice cuvant spus cu bun simt in ceea ce te priveste...

sa ramana 10 din 10 msg rautacioase...asa ca fapt divers!

fiindca esti atat de blonda incat mi-e sila nici nu mai comentez...ce poti cere unei femei daca nu are? :roll:

fii atenta la posturile mele ianite sa plec la mare si apoi ce am gasit cand am venit si dupa...ce am scris..

esti o adevarata balacareala de ganduri... :evil: nici tu nu stii ce vrei...revin si si spun..am o cunostinta-dr psiholog-care poate ajuta! :roll: [cred ca te poate descalci repede]

fiindca esti atat de blonda incat mi-e sila nici nu mai comentez...ce poti cere unei femei daca nu are? :roll:

fii atenta la posturile mele ianite sa plec la mare si apoi ce am gasit cand am venit si dupa...ce am scris..

esti o adevarata balacareala de ganduri... :evil: nici tu nu stii ce vrei...revin si si spun..am o cunostinta-dr psiholog-care poate ajuta! :roll: [cred ca te poate descalci repede]

De ce nu te duci si tu la o intilnire cu userii ,sa vezi si tu care e intr-adevar blond si care nu ,insa eu am o banuiala - ca nu vrei sa te arati pt ca tu esti cea mai blonda .Am ajuns la concluzia asta din cam toate postarile tale , adica nu ai nimic bun de spus ,doar rautati ...

Părerea mea e că deschiderea acestui topic n-a fost o idee prea bună...

Sunt de aceeasi parere cu tine.

Numai cel care l-a deschis are dreptul sa-l inchida :!: Risc si iar imi dau cu parerea si nu inteleg de ce n-o face.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.