Sari la conținut

Categorii noi


Postare recomandata

Buna. O subdiviziune ONG-uri si poate si sponsorizari?Sunt multe ONG-uri galatene care au nevoie de publicitate si de sponsorizari care se dau, dar nu se dau! ;) ( daca intelegi ce vreau sa spun!)

Cred că se pot posta topicuri în categoriile existente, în funcţie de profilul ONG-ului. Probabil Social-Comunitate este cel mai indicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

am vazut ca in foarte multe topicuri sunt luate stiri din ziare de pe net...cu ce ajuta asta?fiecare poate sa isi caute singur cel intereseaza si daca vrea sa citeasca ziarele pe net o poate face singur,parerea mea...mie articolele alea copy paste mi se par cam enervante sa apara peste tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca in foarte multe topicuri sunt luate stiri din ziare de pe net...cu ce ajuta asta?fiecare poate sa isi caute singur cel intereseaza si daca vrea sa citeasca ziarele pe net o poate face singur,parerea mea...mie articolele alea copy paste mi se par cam enervante sa apara peste tot

Nu-i mai simplu să găseşti toate informaţiile într-un singur loc? De ce să cauţi prin n site-uri de ziare? În plus, odată grupate, informaţiile pot genera idei de topicuri. Copy/paste-urile sunt (par) multe într-adevăr, însă asta se întâmplă din cauza numărului relativ redus de posturi din celelalte categorii. Fiţi mai activi şi ştirile vor deveni din ce în ce mai puţine! Se poate, evident, discuta pe tema asta. Dacă mai multă lume consideră că ştirile nu sunt importante, putem renunţa la ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Se poate sa adaugam un topic in care sa se faca o co-notarea/evaluare a cluburilor/ bazelor

private/publice de sport la galati(municipiu/judet)

(fitness,jujitsu,dans,karate, tir, inot, judo, etc) la galati, unde userii sa faca

recomandari/ critici ale acelei baze/club sportiv...dar nu numai profesionist...

ci si pentru amatori...si aici ma refer...si la cluburile mici de cartier/ de apartament/basca de la subsol,

cu conditiile de sport, dus, sauna, preturi, admosfera, eventual si categoria de participanti (fete, baieti, adulti, copii, pensionari)...

va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

O alta categorie ar fi:

Ma intereseaza foarte mult...

sa fac expeditii de o zi...cum ar fi: in municipiu/judet+imprejurimi, muncii macin, de ce nu si braila municipiu/judet...cu vizitare de obiective istorice+tehnice, monumente (biserici+manastiri, istorice sau tehnice), observarea naturii...etc...

Stiu ca sunt multi galateni care intreprind astfel de calatorii/expeditii...de o zi...sau de weekend...pe jos, motorizat, sau ambele

Sper ca vor participa pe forum cat mai multi...

si vor veni cu idei, propuneri...in acest sens... eventual cu poze, harti, indicii, puncte de intalnire, etc.

pe curand

gabriel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

propun un topic nou: candva am vazut in viata libera un info referitor la "in data de .... s-a nascut:" sau "in data de..... a decedat:". aceste informatii pot fi culese de admin zilnic si postate. acum nu mai stiu daca ziarul mai ofera aceste info. si daca are cineva o "pila" pe la evidenta populatiei, ar fi interesant si topicul "in data de s-au casatorit:"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun un topic nou: candva am vazut in viata libera un info referitor la "in data de .... s-a nascut:" sau "in data de..... a decedat:". aceste informatii pot fi culese de admin zilnic si postate. acum nu mai stiu daca ziarul mai ofera aceste info. si daca are cineva o "pila" pe la evidenta populatiei, ar fi interesant si topicul "in data de s-au casatorit:"

se retine ideea... in functie de timp

sau poate exista vreun amator de cules informatii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.