George Posted April 5, 2009 Posted April 5, 2009 Nu stiu ce se intampla in interiorul Hipermarketului PIC ca ori de cate ori ma duc, toate sticlele de suc Cola Cola Exotic, au etichetele, rupte,zgariate, vandalizate in fel si chip. In special la codul de bare. Si de ce doar acesasta marca de suc pateste asa ceva? Si din pacate nimeni nu ia masuri...
Recommended Posts