Jump to content

Votaţi-o pe Maria!

Share

Recommended Posts

Votaţi-o pe Maria!

pe mine ma calca pe nervi un concurs..am crezut ca daca ma implic in campania facuta fiicei mele imi va crea o stare de bine..pe naiba..curand am simtit cum imi fuge de sub picioare pamantul caci efectiv am senzatia ca pe fetita care ne-a ''furat'' locul 1 o voteaza un net intreg...dupa numai o saptamana de concurs..in care noi am avut acel loc,a inceput sa isi ia elan...acum diferenta e de 1100 de puncte...

am mobilizat o familie intreaga dar..degeaba..apoi am aflat ca de fapt e o lista dupa care se voteaza,in care mamici cu simt de turma,asteapta cuminti pana in noiembrie decembrie sa aiba copilul inscris si deja castigator ....iar pana atunci ea insasi voteava acel copil cu o tenacitate iesita din comun... :? am venit la voi sa ma ajutati...sa reducem cu ajutorul vostru macar din diferenta ca sa ne putem baza pe notele juriului... :roll:

speranta ca aceasta fetita sa fie vedeta imi e invinsa cu orice vot pe care cealalta il primeste...

http://www.prichindelulmeu.ro/site/inde ... rentPage=5 maria vieru 3-6 ani.

aici intrati ajutati,treceti-ne la favorite...faceti ce puteti ...va multumim.

sistemul de vot,dupa inregistrare,se face o data la 12 ore de pe acelasi ip..adica daca ai mai multe calculatoare si mai multe id noi te rugam sa le folosesti pe toate! :roll:

multumim pt orice vot,orice sustinere..

in mod expres le multumesc lui riaji,ramy si relu!sunteti the best!mai e acum si dcp unul din sustinatori!multumim.

2_f3ad0b894317bb95a9a3d4c2c94ae919_thumb

as scrie in continuu daca as sti ca se intampla asa relu

dar nici macar unul nu face ce il rog

daca as putea sa mobilizez o armata as face-o

pana pe 30 mai e putin iar diferenta zdrobitoare.chiar daca voi a-ti vt de 2 ori pe zi...tot nu as putea sa o ajung...imi plang de mila cata energie am consumat... :cry:

BINE, gata, m-ati convins :)

imi fac cont, pentru mamica Mariei, si pentru ea, ca tare e frumoasa. Am mai multe id-uri si imi pot schimba ipul.Fac cate conturi pot, numai sa o votez pe micuta cu mai mult d e 1 vot :|

pai tocmai din cauza unor ip dinamice ca al tau nu se mai pot conecta unele ip-uri... :? chiar daca esti ''cuminte'',clasa ip-ului tau e banat fiindca e recunoscut ca si multiplicator de voturi

.asta e.mersi oricum. :cry: