Jump to content

Votati-o pe Spaniola

George
 Share

Recommended Posts

Parca pe aici fusese topicul cand a fost vazut si vizitat de toti cei care au votat-o pe Rami, asa ca il rog eu pe domnul Admin sa il lase tot pe aici si pe acesta. Am rugamintea sa imi votati si mie pisicuta, pe Spaniola si sa ma ajutati sa castig.

http://www.viata-libera.ro/index-Vedete ... toare.html

In plus nu stiu de ce se triseaza asa pe fata. Lui Pufu nu i s-a RESETAT VOTUL!!!

Mi se par cam necurat in cateva ore 77 de voturi respectiv 67 pt Nick si Cora. Ma intreb cum de o fi gasit atatde multi care sa ii voteze. Precis a gasit pe cineva cu IP rotant.

Pai cand am plecat eu la ora 15 spre Galati, cei 2 catei erau pe ultimele locuri.

vreau sa stiu pana cand se poate vota,din intamplare posed cateva sute de ip-uri si te-as putea face castigator

voturile ti le dau din sisteme de windows,precum xp si vista,voi intra si pe distributii de linux si se va vota

raspund,pana pe 30 luna asta se voteaza

cred ca am folosit vreo 25 ip-uri , acum esti pe locul 4 , ramane sa mai votez

George facem juma-juma si te propulsez pe 1 loc.ce zici de asta ? pot sa iti furnizez pana la 500 de voturi , insa necesita putina munca si timp pt a face toata chestia asta . folosesc eu mai multe sisteme de operare , dar toate merg pe acelasi PC si dureaza pana schimb identitatile la fiecare

totodata vreau sa subliniez ca nu toti HACKERII sunt baieti rai

George uita-te la voturi , ma opresc dupa ce te mai ridic un nivel , apoi cand mai am timp daca nu intervine ceva voi continua . Sper ca head-admin`ul sa aprecieze acest gest si sa te sustina la randul lui

Am observat. Cred ca a lucrat dar pana acum. Tocmai urmaream acum in direct batalia de voturi. Cred ca e tot un el celalalt hacker. Dar vad ca deocamdata cred ca a obosit. A ramas de ceva vreme la 1106 pct Cora. Daca s-a dus la culcare cred ca dimineata o sa aiba surpriza :d Dar ma gandesc sa nu cumva doar sa fi stagnat si sa stea la panda dandu-ne impresia ca a plecat si daca se va vedea depasit va intra iar in actiune.

BRAVO, LUCIAN! Sunt pe primul loc :) Ma intreb acum cat chin trebuie ca sa il facem sa vada ca orica ar vota nu va mai avea timp sa ne ajunga din urma in astea 2 zile. Acum tb sa stam pe panda. Maine dimineata sa vedem sa nu fiu iar pe locul 2 sau daca voi fi sper sa fie distanta mica incat sa ne revansam rapid.

uite - am reusit in 2 zile sa pun pe primul loc . acum are 1250 , o suma rotunda ,iar rivala 1111 . probabil voi mai intra maine seara sa vad cum sta treaba . totusi nu cred ca poersoana respectiva e vreun hacker,are o viteza destul de mica pt asa ceva.tind sa cred ca e un om normal