Sari la conținut

Votati-o pe Spaniola


George

Postare recomandata

Dragi iubitori de animale, dragi competitori, susţinători şi votanţi!

Pentru că următoarea ediţie a ziarului nostru va apărea pe data de 4 mai,

am decis să prelungim votul on-line până duminică, 3 mai, inclusiv.

Sperăm că nu se supără nimeni pe această mică modificare de regulament.

Vă reamintim că la final vor fi luate în calcul doar voturile valabil exprimate!

Trebuie sa avem grija sa raman pe primul loc :d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai poate vota?mie nu-mi da voie,si nu este de la ip sau altceva,pur si simplu nu-mi da voie sa votez,ori s-a oprit votarea ?

acolo scria ca pana maine se mai voteaza,tocmai am adaugat peste 250 de ip-uri noi la baza de...date si voiam sa le folosesc :mrgreen:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,nu merge sa votezi,am schimbat pana si PCul , cu alt ip si la fel - nu i-mi da voie sa votez . sunt blocate voturile pt spaniola . nu ar strica o verificare ( stelutele sunt inghetate )

sunt curios a cui o fi cora ? initial voiam maine sa ma mai joc putin la voturi,dar am zis azi sa fac o verificare la ceva si totodata sa mai dau cateva voturi fara sa o depasesc pe cora,iar maine ... nu mai avea cum sa ma ajunga din urma,dar chiar sunt blocate voturile.cineva cumva a umblat in site ( server )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu sa mai votez pe altii dar stelutele inghetate. Poate prelungirea sa fi fost o minciuna?Nu cred. Nu e drept. Sa mai cerem adminului 48 de ore cand se intoarce pt ca pesemne a fost hackuit site-ul. Si probabil de stapanul lui Cora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi aţi ales!

Gata, concursul on-line „Şi eu vreau să fiu vedetă”, ediţia a doua, şi-a proclamat învingătorul. De fapt, este vorba de o învingătoare, căţeluşa Cora. Aplauze! Dar înainte de toate vrem să le mulţumim tuturor concurenţilor şi concurentelor. Chiar dacă nu au câştigat titlul suprem, fiecare dintre animăluţele care au putut fi admirate pe site-ul ziarului nostru este, de fapt, o mică vedetă în inima stăpânilor iubitori. Pozele lor haioase au reuşit să ne însenineze chiar şi zilele cele mai proaste de muncă. Aşa că îi felicităm, deopotrivă, şi pe stăpâni, şi pe eroii pozelor haioase. Cora a fost una dintre primele care s-au aliniat la startul competiţiei noastre şi care s-a bucurat de un uriaş val de simpatie din partea cititorilor. Cora a avut nu doar cel mai mare punctaj ci, mai important, cel mai mare număr de voturi valide! Vă reamintim că în regulamentul de concurs am precizat clar, negru pe alb că puteţi vota o singură dată de la acelaşi calculator, iar în caz contrar poza va fi descalificată. Cora a avut două poze înscrise în concurs, dar nu a contat decât cea mai votată dintre instantanee. Nu am cumulat punctele. Cora, aşa cum puteţi observa singuri, este ciufulită, pardon, coafată în tendinţe şi ne arată şmechereşte limbuţa. Stimata noastră vedetă este invitată la redacţie vineri, 8 aprilie, ora 11,00, pentru a deveni vedetă cu acte în regulă. Aici o aşteaptă prima provocare din cariera de vedetă pe care, desigur, i-o dorim cât mai lungă. La redacţia ziarului „Viaţa liberă” va primi diploma de învingătoare, şi va face primul pas către statutul de veritabil star. Concret, Cora va fi modelul unui minipictorial, iar stăpâna sa ne va acorda un interviu din care să aflăm totul despre proaspăta noastră vedetă. Ah, desigur, Cora va primi şi premiul-surpriză oferit de Fundaţia ROLDA. Pentru moment, punem punct concursurilor dedicate vedetelor necuvântătoare. Vă promitem însă că vom reveni cu ele, pentru că, nu-i aşa, prietenii noştri cu patru lăbuţe, coadă sau pene merită locul lor în ziar!

http://www.viata-libera.ro/articol-Cora ... eta_2.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.