Jump to content

Expozitie de nunti

capshunica
 Share

Recommended Posts

Si cum oamenii se casatoresc si pe timp de criza, uite ca se organizeaza si un targ de nunti weekendul asta (30-31 mai) :d

La Galati, in Gradina Botanica, sambata (16:00 - 21:00) si duminica (10:00-21:00).

In acelasi timp, tot la Gradina Botanica se va desfasura ExpoFlora, eveniment expozitional national (ffff multe flori si producatori).

buna treaba cu lesingul....da oare nu o exista si o varianta la programul rabla?....buy back cu diferenta.....dau nevasta cu reparatie capitala,km reali, ceva probleme cu softul (calculatorul de generatie veche) eventuale mici retusuri la caroserie,varianta family,consumul ceva cam mare,cu tot cu soacra priceputa la muraturi...plus diferenta ptr nevasta sport noua zero km,consum redus.....eiiiii....suna bine?

amanta...amanta stimabililor, se simte!hihiihiiiii

Io nu te intreb de unde stii... :twisted: Din auzite, bineinteles :d

da oare nu o exista si o varianta la programul rabla?....buy back cu diferenta

Cum e presul de la intrare? Confortabil?

...sau esti sigur ca nu-ti citeste postul cine nu trebuie :d

Hmmm, ce-mi place...ca v-ati gandit rapid la o varianta accesibila doar domnilor.

Eu n-am vazut sa fie targ exclusivist cu intrarea doamnelor oprita...asa ca s-ar putea lua in calcul si varianta propusa de voi dar... sa fie de sex masculin.

Da, si noi doamnele am putea avea pretentii si am putea sa categorisim sforaitorul de langa noi ca facand parte tot din programul rabla ;) Ei, v-ar placea?