Jump to content

Te caut.........

manuellad
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor.Am sa incep prin a va spune cine sunt si ce caut pe acest forum.Sunt din gl dar de cativa ani am emigrat in Belgia.Pot spune ca viata mea aici este placuta datorita faptului ca am alaturi familia.Am 33 de ani,un copil si nu sunt casatorita.Cred ca am spus destul despre mine,urmeaza sa va spun ce caut.Povestea este un pic cam lunga dar am sa incerc sa o scurtez.In urma cu ceva ani,mai exact cand eram aproape un copil,m am indragostit,nebuneste,fara scapare.Dar viata noastra a luat drumuri diferite.Din pacate eu nu am reusit sa l uit si in momentele mele de singuratate imi amintesc de el,de noi.Chiar daca suntem din acelas oras nu am reusit sa l regasesc,nu mai locuieste la aceeasi adresa.Ori de cate ori vin in Romania vin cu speranta ca il voi vedea din intamplare pe str dar..........Am incercat sa dau de nr lui de tel dar nici aici nu am avut mai mult succes.ASADAR...........caut pe cineva care mi ar putea spune ce ar trebui sa fac sa i dau de urma acestui om,imi doresc nespus sa stiu cum a decurs viata lui,daca are copii sau nu,tot ceea ce a facut pana acum.Sper sa existe cineva care ma poate ajuta.Am sunat chiar la GL la evidenta populatiei dar persoana care mi a raspuns mi a zis,cu ,,bunavointa^^ ce i caracterizeaza pe functionarii nostri,ca ei nu pot da relatii despre persoane prin telefon.Va rog din suflet sa ma ajutati cu un sfat,sa mi spuneti ce ar trebui sa fac.Va multumesc anticipat si sper din inima sa aflu aici un raspuns la framantarile mele.Salutari de la Nivelles,Belgia

detalii despre el?pai ce pot sa spun...il cheama laurentiu radu,din gl si a invatat la sc gen 24.nu stiu daca si ce liceu a urmat.in acest moment trebuie sa aiba 36 de ani.in rest....nu stiu ce sa spun mai mult.multumesc oricum.

asta i adresa lui???????????????????cu asta as putea afla eventual un nr de tel? :d am sa incerc si va anunt dk am reusit sa l gasesc............Din pacate nu am reusit sa aflu un nr de tel pt ca nu figureaza abonat la romtelecom si retelele de tel mobila nu iti dau informatii despre clientii lor.I as scrie dar ma gandesc.....daca este insurat( lucru care este fff posibil ) si in loc sa fac ceva bun provoc o catastrofa?Offfffffffff cate sperante mi am facut in zadar.Spuneti mi VA ROG ce sa mai fac?MULTUMESC PT RABDAREA PE CARE O AVETI FATA DE MINE.

• 1 month later...
asta i adresa lui???????????????????cu asta as putea afla eventual un nr de tel? :d am sa incerc si va anunt dk am reusit sa l gasesc............Din pacate nu am reusit sa aflu un nr de tel pt ca nu figureaza abonat la romtelecom si retelele de tel mobila nu iti dau informatii despre clientii lor.I as scrie dar ma gandesc.....daca este insurat( lucru care este fff posibil ) si in loc sa fac ceva bun provoc o catastrofa?Offfffffffff cate sperante mi am facut in zadar.Spuneti mi VA ROG ce sa mai fac?MULTUMESC PT RABDAREA PE CARE O AVETI FATA DE MINE.

dai tarcoale casei vreo cateva zile, intrebi vecinii daca stiu ceva legat de el (nu batranii, ca babele astea vorbesc prea mult, ci copii, mai ales baietii, pe biciclete) si te duci la sigur, daca nu e casatorit. :d

daca e casatorit, atunci... 180 grade si..ura!

• 2 months later...
  • 1 year later...