Jump to content

Întâlnire între membrii forumului (II)

dcp100168
 Share

Recommended Posts

Eu vin sigur. Dar sa imi explice riaji unde mai exact este. Stiu ca cobor din 102 la statia parfumul teilor, dar pe unde e? pe vreo straduta laturalnica sau oe Domneasca? pe ce parte? pe stanga sau pe dreapta cumm vii dinspre M19? Are firma pusa sau ba? :d

• 2 weeks later...

Rami,nu te supara ca te intreb:sotul tau nu are nimic impotriva ca tu esti singura femeie printre atatia barbati la aceste intalniri?Nu zic ca s-ar intampla ceva,Doamne fereste,dar nush..nu da bine la ochi

Rami,nu te supara ca te intreb:sotul tau nu are nimic impotriva ca tu esti singura femeie printre atatia barbati la aceste intalniri?Nu zic ca s-ar intampla ceva,Doamne fereste,dar nush..nu da bine la ochi

asta te macina pe tine?

Aaaa!Dar nu ma macina chiar deloc,asta mi-a venit asa brusc uitandu-ma la poze,si cred ca nu sunt singura care mi-am pus intrebarea asta.Dar stai linistita e viata ta,e imaginea ta faci ce vrei si cu cine vrei...numai ca m-am pus un pic in locul tau,eu chiar l-am intrebat o data pe sotul meu daca ma lasa sa vin la una din intruniri si nu a fost de acord sa vin neinsotita de el,mai ales sa fiu si singura printre atatia barbati... :?