Jump to content

Întâlnire între membrii forumului (II)

dcp100168
 Share

Recommended Posts

Cand am venit, abia daca am vazut-o, iar cand am plecat a trebuit sa sar peste masina ... =)) E bine ca are Rami laptopurile in masina...in caz ca ramane fara benzina, scoate unul din laptop-uri din geanta si baga masina pana la prima benzinarie...

Edited by AdiTZA

Cand am venit, abia daca am vazut-o, iar cand am plecat a trebuit sa sar peste masina ... =)) E bine ca are Rami laptopurile in masina...in caz ca ramane fara benzina, scoate unul din laptop-uri din geanta si baga masina pana la prima benzinarie...

Stai ca nu ai inteles, la 2 % consum, nu poti sa ramai fara motorina, bre, motorina bea asta mica =))

Chestia e ca uitasem de intalnire si cand mi-am amintit de ea deja se facuse aproape ora de intalnire si chiar daca incercam sa vin nu v-as mai fi gasit la locul de intalnire. De aceea am postat ca nu pot ajunge. Dar o sa vin la intalnirea viitoare. Imi pare rau mai ales ca am pierdut prezentarea la masinuta asta mica. :(

Edited by George

• 2 weeks later...

Stai ca nu ai inteles, la 2 % consum, nu poti sa ramai fara motorina, bre, motorina bea asta mica =))

Poi, cu rotile alea de bicicleta...suprafata de contact mica, frecare mai mica...si la 45 km/h, cred se opreste chiar bine (eu cu bicicleta pe faleza atingeam 42 km/h si cand franam, cu roata din spate blocata, ma opream prin Port :))=)) )... suuuuper, jmechera masina...daca o vede juniorul vrea si el :))=)) O adauga la colectie ;)

Hotarat lucru, vinerea urmatoare ajung in Galati. Vin sa imi iau fetita de la bunici, floricica mea prea scumpa si de al carei dor ma topesc:)

Si pentru ca sunt incapatanata (determinata nici nu mai zic), reinnoiesc propunerea sa ne intalnim:) De data asta, sigur, sigur pot fi prezenta:)

Ce spuneti, ati vrea sa iesim la un vin sambata seara, in 1 octombrie?

Edited by catilina22003

Cred ca ar fi cazul sa facem o intilnire forumiceasca :)) Nu de alta, dar asa incapatinata cum esti, riscam sa ne aduci cu girofarul :)

Eu voi veni... Unde bem un vin si de care sa fie? :) Sa mearga la cafea si inghetata? :)

In Place o fi bine oare?...