Jump to content

FCM Dunarea 2 Galati


expres

Recommended Posts

FCM Dunarea 2 Galati este nou promovata in liga a 3a si activeaza in seria a 1a , a ligii a 3a alaturi de printre altele FC Otelul 2 Galati si Cs Politehnica Galai . In primele 3 meciuri satelitulk echipei de liga a 2a a fost invinsa de Ceahlaul 2 ci de Otelul 2 pentru ca in etapa a 3a sa fie invinsa de echipa din orasul vecin si "prieten" Cf braila .

DUNĂREA II GALAŢI - CF BRĂILA 0-4

Cr. Panait (35, 42), Ndigwe (44, 82)

Link to comment
Share on other sites

Programul complet al ligii a 3 a seria a 1a :

Etapa I (14 august):

Sporting II Vaslui – CSM Focsani,

Willy Bacau – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Ceahlaul II P. Neamt,

Rapid CFR Suceava – CFR Pascani,

Aerostar Bacau – Laminorul Roman,

CS Gura Humorului – Pambac Bacau,

Poli Galati – Cetatea Tg. Neamt,

Raraul Cimpulung – CF Braila,

Poli II Iasi – Otelul II Galati.

Etapa a II-a (21 august):

CSM Focsani – Poli Galati,

FC Panciu – Raraul Cimpulung,

Ceahlaul II – Rapid CFR Suceava,

Laminorul Roman – CS Gura Humorului,

Pambac Bacau – Sporting II Vaslui,

Cetatea Tg. Neamt – Willy Bacau,

CF Braila – Poli II Iasi,

Otelul II Galati – Dunarea II Galati,

CFR Pascani – Aerostar Bacau.

Etapa a III-a (28 august):

Willy Bacau – CSM Focsani,

Poli II Iasi – FC Panciu,

Dunarea II Galati – CF Braila,

Rapid CFR Suceava – Otelul II Galati,

Aerostar Bacau – Ceahlaul II,

Poli Galati – Pambac Bacau,

Sporting II Vaslui – CS Gura Humorului,

Raraul Cimpulung – Cetatea Tg. Neamt,

CFR Pascani – Laminorul Roman.

Etapa a IV-a (4 septembrie):

CSM Focsani – Raraul Cimpulung,

FC Panciu – Dunarea II Galati,

CS Gura Humorului – Poli Galati,

Ceahlaul II – CFR Pascani,

Laminorul Roman – Sporting II Vaslui,

Pambac Bacau – Willy Bacau,

Cetatea Tg. Neamt – Poli II Iasi,

CF Braila – Rapid CFR Suceava,

Otelul II Galati – Aerostar Bacau.

Etapa a V-a (11 septembrie):

Poli II Iasi – CSM Focsani,

Rapid CFR Suceava – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Cetatea Tg. Neamt,

Aerostar Bacau – CF Braila,

Poli II Galati – Sporting II Vaslui,

Willy Bacau – CS Gura Humorului,

Raraul Cimpulung – Pambac Bacau,

Ceahlaul II – Laminorul Roman,

CFR Pascani – Otelul II Galati.

Etapa a VI-a (18 septembrie):

CSM Focsani – Dunarea II Galati,

FC Panciu – Aerostar Bacau,

CS Gura Humorului – Raraul Cimpulung,

Sporting II Vaslui – Willy Bacau,

Laminorul Roman – Poli Galati,

Pambac Bacau – Poli II Iasi,

Cetatea Tg. Neamt – Rapid CFR Suceava,

CF Braila – CFR Pascani,

Otelul II Galati – Ceahlaul II.

Etapa a VII-a (25 septembrie):

Rapid CFR Suceava – CSM Focsani,

CFR Pascani – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Pambac Bacau,

Aerostar Bacau – Cetatea Tg. Neamt,

Willy Bacau – Poli Galati,

Raraul Cimpulung – Sporting II Vaslui,

Poli II Iasi – CS Gura Humorului,

Ceahlaul II – CF Braila,

Otelul II – Laminorul Roman.

Etapa a VIII-a (2 octombrie):

CSM Focsani – Aerostar Bacau,

FC Panciu – Ceahlaul II,

CS Gura Humorului – Dunarea II Galati,

Poli Galati – Raraul Cimpulung,

Sporting II Vaslui – Poli II Iasi,

Laminorul Roman – Willy Bacau,

Pambac Bacau – Rapid CFR Suceava,

Cetatea Tg. Neamt – CFR Pascani,

CF Braila – Otelul II Galati.

Etapa a IX-a (9 octombrie):

CFR Pascani – CSM Focsani,

Otelul II Galati – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Sporting II Vaslui,

Rapid CFR Suceava – CS Gura Humorului,

Aerostar Bacau – Pambac Bacau,

Raraul Cimpulung – Willy Bacau,

Poli II Iasi – Poli Galati,

Ceahlaul II – Cetatea Tg. Neamt,

CF Braila – Laminorul Roman.

Etapa a X-a (16 octombrie):

CSM Focsani – Ceahlaul II,

FC Panciu – CF Braila,

CS Gura Humorului – Aerostar Bacau,

Poli Galati – Dunarea II Galati,

Sporting II Vaslui – Rapid CFR Suceava,

Willy Bacau – Poli II Iasi,

Laminorul Roman – Raraul Cimpulung,

Pambac Bacau – CFR Pascani,

Cetatea Tg. Neamt – Otelul II Galati,

Etapa a XI-a (23 octombrie):

Otelul II Galati – CSM Focsani,

FC Panciu – Laminorul Roman,

Dunarea II Galati – Willy Bacau,

Rapid Suceava – Poli Galati,

Aerostar Bacau – Sporting II Vaslui,

Poli II Iasi – Raraul Cimpulung,

Ceahlaul II – Pambac Bacau,

CFR Pascani – CS Gura Humorului,

CF Braila – Cetatea Tg. Neamt.

Etapa a XII-a (30 octombrie):

CSM Focsani – CF Braila,

Cetatea Tg. Neamt – FC Panciu,

CS Gura Humorului – Ceahlaul II,

Poli Galati – Aerostar Bacau,

Sporting II Vaslui – CFR Pascani,

Willy Bacau – Rapid CFR Suceava,

Raraul Cimpulung – Dunarea II Galati,

Laminorul Roman – Poli II Iasi,

Pambac Bacau – Otelul II Galati.

Etapa a XIII-a (6 noiembrie):

FC Panciu – CSM Focsani,

Dunarea II Galati – Poli II Iasi,

Rapid CFR Suceava – Raraul Cimpulung,

Aerostar Bacau – Willy Bacau,

Ceahlaul II – Sporting II Vaslui,

CFR Pascani – Poli Galati,

Cetatea Tg. Neamt – Laminorul Roman,

CF Braila – Pambac Bacau,

Otelul II Galati – CS Gura Humorului.

Etapa a XIV-a (13 noiembrie):

CSM Focsani – Cetatea Tg. Neamt,

Pambac Bacau – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Laminorul Roman,

CS Gura Humorului – CF Braila,

Poli Galati – Ceahlaul II,

Sporting II Vaslui – Otelul II Galati,

Willy Bacau – CFR Pascani,

Raraul Cimpulung – Aerostar Bacau,

Poli II Iasi – Rapid CFR Suceava

Etapa a XV-a (20 noiembrie):

Laminorul Roman – CSM Focsani,

FC Panciu – CS Gura Humorului,

Rapid CFR Suceava – Dunarea II Galati,

Aerostar Bacau – Poli II Iasi,

Ceahlaul II – Willy Bacau,

CFR Pascani – Raraul Cimpulung,

Cetatea Tg. Neamt – Pambac Bacau,

CF Braila – Sporting II Vaslui,

Otelul II Galati – Poli Galati.

Etapa a XVI-a (27 noiembrie):

Pambac Bacau – CSM Focsani,

Sporting II Vaslui – FC Panciu,

Dunarea II Galati – Aerostar Bacau,

Rapid CFR – Laminorul Roman,

CS Gura Humorului – Cetatea Tg. Neamt,

Poli Galati – CF Braila,

Willy Bacau – Otelul II Galati,

Raraul Cimpulung – Ceahlaul II,

Poli II Iasi – CFR Pascani.

Etapa a XVII (4 decembrie):

CSM Focsani – CS Gura Humorului,

FC Panciu – Poli Galati,

Aerostar Bacau – Rapid CFR Suceava,

Ceahlaul II – Poli II Iasi,

CFR Pascani – Dunarea II Galati,

Laminorul Roman – Pambac Bacau,

Cetatea Tg. Neamt – Sporting II Vaslui,

CF Braila – Willy Bacau,

Otelul II Galati – Raraul Cimpulung.

Link to comment
Share on other sites

LIGA A 3 A , SERIA A 1 A , TUR 2009-2010, ECIPELE GALATENE

Etapa 1, 14 August 2009

Fcm Dunarea 2 Galati - Ceahlaul 2 Piatra Neamt

Politehnica Galati - Cetatea Targu Neamt

Politehnica 2 Iasi - Otelul 2 Galati

Etapa a 2 a , 21 August

Csm Focsani - Politehnica Galati

Otelul 2 Galati - Dunarea 2 Galati

Etapa a 3 a , 28 August

Fcm Dunarea 2 Galati- CF Braila

Rapid CFR Suceava- Otelul 2 Galati

Politehnica Galati -Pambac Bacau

Etapa a 4 a , 4 Septembrie

Fc Panciu - Fcm Dunarea 2 Galati

Cs Gura Humorului - Politehnica Galati

Otelul 2 Galati - Aerostar Bacau

Etapa a 5 a,11 Septembrie

Fcm Dunarea 2 Galati- Cetatea Targu Neamt

Politehnica Galati - Fc Vaslui 2

CFR Pascani- Otelul 2 Galati

Etapa a 6 a, 18 Septembrie

Csm Focsani - Fcm Dunara 2 Galati

Laminorul Roman - Politehnica Galati

Otelul 2 Galati -Ceahlaul 2 Piarta Neamt

Etapa a 7 a , 25 Septembrie

Fcm Dunarea 2 Galati- Pambac Bacau

Willy Bacau - Politehnica Galati

Otelul 2 Galati - Laminorul Roman

Etapa a 8 a , 2 Octombrie

CS Gura Humorului- Fcm Dunarea 2 Galati

Politehnica Galati - Raraul Campulung

CF Braila - Otelul 2 Galati

Etapa a 9 a , 9 Octombrie

Otelul 2 Galati- Fc Panciu

Fcm Dunarea 2 Galati - Fc Vaslui 2

Poli 2 Iasi - Politehnica Galati

Etapa a 10 a , 16 Octombrie

Politehnica Galati - Fcm Dunarea 2 Galati

Cetatea Targu Neamt - Otelul 2 Galati

Etapa a 11 a , 23 Octombrie

Otelul 2 Galati - CSM Focsani

Fcm Dunarea 2 Galati - Willy Bacau

Rapid Suceava - Politehnica Galati

Etapa a 12 a , 30 Octombrie

Politehnica Galati - Aerostar Bacau

Raraul Campulung- Fcm Dunarea 2 Galati

Pambac Bacau - Otelul 2 Galati

Etapa a 13 a, 6 Noiembrie

Fcm Dunarea 2 Galati- Politehnica 2 Iasi

CFR Pascani - Politehnica Galati

Otelul 2 Galati - CS Gura Humorului

Etapa a 14 a , 13 Noiembrie

Fcm Dunarea 2 Galati- Laminorul Roman

Fc Vaslui 2 - Otelul 2 Galati

Politehnica Galati - Ceahlaul 2 Piatra Neamt

Etapa a 15 a , 20 Noiembrie

Rapid CFR Suceava-Fcm Dunarea 2 Galati

Otelul 2 Galati - Politehnica Galati

Etapa a 16 a, 27 Noiembrie

Fcm Dunarea 2 Galati- Aerostar Bacau

Politehnica Galati- CF Braila

Willy Bacau - Otelul 2 Galati

Etapa a 17 a ,4 Decembrie

Fc Panciu - Politehnica Galati

CFR Pascani- Fcm Dunarea 2 Galati

Otelul 2 Galati - Raraul Campulung

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.