AndreiM Posted November 18, 2009 Posted November 18, 2009 Celor care vor veni la meetingul din decembrie le-am pregătit mici cadouri, mai mult simbolice pentru că sunteți alături de noi (și vă mulțumim pentru acest lucru). Mai mult decât atât meetingul din decembrie va fi sponsorizat astfel că băutura va fi "moka". Cadourile sunt niște mici brelocuri pentru chei. Sunt două modele, la alegere.
catilina22003 Posted November 19, 2009 Posted November 19, 2009 esti de apreciat, stimabile:) la arad trimiti unul?
AndreiM Posted November 19, 2009 Author Posted November 19, 2009 Păi ai zis că vii acasă de sărbători.
catilina22003 Posted November 19, 2009 Posted November 19, 2009 pai vin, dar cum ar fi sa strabat cei 800 si de km cu stickerul lipit la loc de frunte pe masina? asta nu c-ar fi reclama, ci chiar nerusinare
floriano Posted November 19, 2009 Posted November 19, 2009 Cred ca la intalnirea din Decembrie vin pentru brelocuri Glumesc, dar ideea mi se pare chiar optimista! Sunt convins ca bunica se va bucura daca i-as face asa un cadou si nu sunt ironic!
GAMET Posted November 23, 2009 Posted November 23, 2009 Cind si unde???...Acum poate ca voi ajunge si eu...Tot mi-a dat guvernul 4 zile libere peste cele de drept...
AndreiM Posted November 23, 2009 Author Posted November 23, 2009 19 decembrie . Locul încă nu este stabilit .
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now