toto Posted November 23, 2009 Posted November 23, 2009 Rompetrol dar as fi vrut sa bifez si OMV-ul. PSLa noi in Ggalati unde pot gasi o statie PetromnV ?
AndreiM Posted November 23, 2009 Author Posted November 23, 2009 Auzeam din spusele unui director Rompetrol că benzina și motorina au sulf peste nivelul normal... ba mai mult de-atât astea cu efix și alto (parcă așa le zice) sunt exact frecție pentru că tot ce înseamnă combustibil se află în aceleași rezervoare.. benzină la benzină și motorină la motorină...
Legumix Posted November 24, 2009 Posted November 24, 2009 rompetrol si omvdoar in situatie de jena financiara - petrom
katman Posted November 24, 2009 Posted November 24, 2009 La noi in Ggalati unde pot gasi o statie PetromnV ?In Bariera Traian, cam vizavi de intrarea in complexul Viva este PetrOMV.Are aceeasi benzina ca si OMV, asta e pe centura (Carrera etc)
1964 Posted November 29, 2009 Posted November 29, 2009 este un site fain pe care oricine poate sa-i actualizeze preturile. www.gazonline.ro
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now