Relu Posted December 1, 2009 Posted December 1, 2009 Topic dedicat zilelor de 24 Ianuarie, 9 Mai și 1 Decembrie. La mulți ani români, oriunde ați fi!
oana6200 Posted December 1, 2009 Posted December 1, 2009 Îţi mulţumesc frumos pentru urări! Dar oare - avem ce sărbători? asta-i întrebarea! Peste tot unde m-am învârtit în România în această minivacanţă, n-am văzut nimic sărbătoresc! numai tristeţe, blazare şi gunoie; numai ghirlandele vechi care n-au mai fost schimbate de vreo 10 ani mai amintesc de sărbătoare.
GAMET Posted December 3, 2009 Posted December 3, 2009 ......Fata de ceilalti ani ai vazut si ..Campanie Electorala...Asa ceva nu ai sa vezi in fiecare an de Ziua Nationala
George Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Nu in fiecare an, dar la fioecare 5 ani, da o sa vedem.
katman Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Mda... Numai ca s-ar putea ca peste 5 ani ziua nationala s-ar putea sa fie cea a regelui... Cioaba.Si imnul, vreo manea de-a lui Guta.
Relu Posted January 24, 2010 Author Posted January 24, 2010 Dacă nu era 24 ianuarie 1859 ar mai fi fost 9 mai 1877 și 1 decembrie 1918?
Recommended Posts