Jump to content

Pleacă Marius Stan la Dinamo?


Recommended Posts

Posted

Pleacă Marius Stan la Dinamo?

Surse autorizate afirmă că şeful Oţelului, Marius Stan, a fost îmbiat să vină din iarnă ca preşedinte executiv al "cîinilor", mai ales că Borcea a anunţat că vrea să rămînă doar acţionar. Varianta s-ar materializa mai repede dacă Andone va deveni antrenor. Stan a declarat ieri la GSP TV că nu se pune problema să plece acum de la Galaţi, lăsînd să se înţeleagă că abia din vară, dacă evită retrogradarea cu Oţelul, ar putea agrea propunerea.

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/stan-pr ... 65982.html

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.