Jump to content

CMI DR.ANDY LEIBOVICI

pisicutza84
 Share

Recommended Posts

Buna,am si eu o tema ptr dvs:),care dintre membrii acestui forum ati calcat pragul cabinetului DR.Andy Leibovici,ca si medic stomatolog cum vi se pare,cine a fost la dumnealui sau cine a auzit de cabinetul d lui doctor va rog sa postati as dori sa merg la dansul ptr mici "reparatii",multumesc frumos,va doresc cat mai putine afectiuni dentare:)

• 2 months later...

Nu stiu daca ai sa gasesti un doctor bun si ieftin...doctorii buni au preturi pe masura, dar macar stii ca nu dai banii degeaba...ti-l recomand pe doctorul gorea valeriu (ca si calitate profesionala)...dar, repet, preturile sunt pe masura calitatii... ;) ...

Edited by cristyna

eu recomand d-na dr. ciocanaru. preturile, deasemenea, pe masura calitatii. si chiar nu face rabat.

Am mai auzit de dr. Ciocanaru. In schimb mi s-a spus despre fiul doamnei ca ar fi super, Andrei Ciocanaru. Merci mult pentru raspuns!

Acum....ce sa zic dau cat costa, dar sa fiu sigura ca e un medic bun si merita toti banii si de asta ma interesez! O seara placuta!

Nu stiu daca ai sa gasesti un doctor bun si ieftin...doctorii buni au preturi pe masura, dar macar stii ca nu dai banii degeaba...ti-l recomand pe doctorul gorea valeriu (ca si calitate profesionala)...dar, repet, preturile sunt pe masura calitatii... ;) ...

Mmm, unde are d nul Gorea V. clinica? Nu am auzit de dumnealui. Merci pentru sfat!

In schimb mi s-a spus despre fiul doamnei ca ar fi super, Andrei Ciocanaru.

ce sa zic? eu am experimentat cu ea dar, intr-adevar, aceleasi lucruri le-am auzit si despre fiul dansei.

ce sa zic? eu am experimentat cu ea dar, intr-adevar, aceleasi lucruri le-am auzit si despre fiul dansei.

Merci mult! Probabil ca voi merge la ei la clinica si acolo voi decide! Si clinica e aproape de mine ca locatie. Inca ceva: ti ai lucrat mai mult sau...? Cat te-a costat? Merciii!!

Vreau de sapt viitoare sa incep sa ma ducla dentist!

s-a intamplat acum 1 an si ceva... nu mai tin minte. oricum, ca si pret e peste medie. dar n-o sa-ti para rau, te asigur.

le: ai grija, trebuie sa te programezi mai intai.

Edited by mambo

Doctorul Gorea are cabinetul in Mazepa...unul din cei mai buni doctori stomatologi, din cate-am auzit...am fost pacienta lui acum cativa ani si am fost mai mult decat multumita....daca vrei, iti pot da nr dumnealui de tel...alegerea iti apartine, dar e bine sa ne tii la curent...nu de alta, dar sigur vom avea vreodata, si noi, nevoie... ;) ...

Doctorul Gorea are cabinetul in Mazepa...unul din cei mai buni doctori stomatologi, din cate-am auzit...am fost pacienta lui acum cativa ani si am fost mai mult decat multumita....daca vrei, iti pot da nr dumnealui de tel...alegerea iti apartine, dar e bine sa ne tii la curent...nu de alta, dar sigur vom avea vreodata, si noi, nevoie... ;) ...

Buna, Alina!

Chiar te rog sa imi dai nr de tel. Vreau oricum sa merg sa consult 2 medici sa vad exact ce spun si cam cat imi cer pt ce am nevoie. Va voi anunta ce si cum imediat ce voi consulta medicii. Merci!