dcp100168 Posted July 4, 2010 Posted July 4, 2010 Un gălăţean a murit la petrecereÎn timp ce participa la un botez, un gălăţean de 56 de ani, pe nume Alexandru Vasilescu, a făcut infarct în momentul în care dansa la petrecere. Incidentul a avut loc în noaptea dintre sâmbătă şi duminică, în dreptul fostului restaurant "Panoramic". "Bărbatul participa la un botez. Din relatărille martorilor, reiese că Alexandru Vasilescu s-a dus pe ring şi a dorit să danseze, moment în care a făcut un infarct", ne-a declarat subcomisarul Ştefan Gohoreanu, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie Judeţean din Galaţi. Incidentul a fost anunţat prin Serviciul 112. "Prin urmare suntem obligaţi să vedem dacă a fost sau nu o moarte suspectă. Aşteptăm să vedem raportul medico-legist pentru a fi siguri în legătură cu cauza decesului", a mai adăugat Ştefan Gogoreanu.http://www.adevarul.ro/locale/galati/A_murit_pe_ringul_de_dans_0_292170930.html
Recommended Posts