dcp100168 Posted September 6, 2010 Posted September 6, 2010 MM Stoica, acuzat de tentativă de blatFostul preşedinte al FC Oneşti, Nicolae Puiu, susţine că Stoica l-ar fi rugat să-l lase să câtige un meci pe vremea când era conducător la Oţelul Galaţi.Fostul conducător al clubului FC Oneşti, Nicolae Puiu, a lansat un atac violent împotriva fostului manager de la Steaua şi Unirea Urziceni, Mihai Stoica pe care îl acuză că i-ar fi propus să aranjeze un meci cu echipa sa. "Mihai Stoica s-a rugat de mine o noapte întreagă să-l las să câştige. Nu ne-am înţeles şi nu am vrut să-i dau meciul. Oţelul a câştigat pe teren, iar la final Meme Stoica, care îmi corupsese câţiva jucători, mi-a râs în nas. Îmi corupsese câţiva jucători. E un om fără onoare şi fără caracter. Vă reamintesc că la Galaţi l-a vândut şi pe Marius Stan. A plecat cu scandal şi de la Steaua şi de la Urziceni, şi o să vedeţi că echipa care îl va angaja acum, îl va băga pe dracu în casă", a spus Nicolae Puiu.http://www.realitatea.net/mm-stoica-acuzat-de-tentativa-de-blat_741076.html
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now