Sari la conținut

Pozele noastre


George

Postare recomandata

ahaaaaa, deci mai ai si alte preferate, fie ele si neblonde?? nu ma mai jioooc :)

deci miau

p.s. unde-i bre d-le admin semnul ala de pupat stampila apasat, sa pupe mama fata?:d

noapte faina, gajico:*

soro, zic asa ca stii ca nu imi plac blondele :lol: ca pe tine te-am placut de la prima vorba, e altceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o ....de ce erai pe jos ?!?!?! :lol:.....draguuuuuuuuuuuuut!!!!!

iar incepem?!? :lol::lol::lol:

....mai, mai !Am vrut sa fiu amabila si tu.....!Nu vezi ca nu comenteaza nimeni pozele !?!Pai, nu pentru asta sunt aici !? ! :shock: Eu asa am crezut ! Vai, sa vezi ca iar ''am dat-o in bara''!! :roll: .....sunt.....incurabila !

Uite, fetita asta Zuzyk,e draguta si atat de tanara ! Ei ii vine bine, e un copil frumos !Copiilor le sta bine sa se alinte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.