Sari la conținut

Întâlnire între membrii forumului (II)


dcp100168

Postare recomandata

Hai, oameni buni, că a dat colţul hameiului pe la terase! Ce ziceţi de o întâlnire sâmbăta asta? Aştept o propunere de local...

Eu ma bag :d Propun localul ala din capatul dinspre port al falezei, al carui denumire imi scapa acum (tot imi vine sa-i zic Aquarius sau Aqua Marine, ceva de genul asta :))). Nava pe care se afla e alba-albastra cu totul si e chiar langa ambarcatiunile AFDJ, in dreptul intersectiei care urca inspre Panoramic, Marco Polo, etc.

aqua see food

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa fac o surpriza si de aceea nu am anuntat si am fost prezent cu chiu cu vai ca nu nimeream restaurantul. Eu cautam Aqua see food cand intalnirea era pe Aquarius. Recunosc gresala mea, nu m-am uitat ca a fost explicata culoarea alb-albastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.