Sari la conținut

Întâlnire între membrii forumului (II)


dcp100168

Postare recomandata

ce tare esti Relu!pune si o eticheta mare la masa!sigur vor veni sa va salute! :lol:

În afară de părerea foarte proastă pe care o ai tu (şi alţi câţiva membri) despre noi, ce te faci să crezi că nu ar veni nimeni?

La ultima întâlnire, de exemplu, chiar s-a întâmplat aşa ceva, katman intrând pentru cinci minute să ne cunoască...

Dacă nu ai nimic ... de spus mai bine te abţii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cine a zis ca eu nu voi veni? :mrgreen:

si nu am o parere proasta despre voi toti!era o parere doar [nu tocmai buna,dar nici asa de rea] pt cineva ,parere pe care am incercat din rasputeri sa mi-o schimb...poate am reusit poate nu,dar asta nu ma va impiedica sa ajung langa voi sa va zic macar ziua buna! :roll:

de ce sa las ceva sa imi strice buna dispozitia cand am gasit o pastila super misto ,de nebagare in seama?

viata e frumoasa cu tot cu surprizele ei mai putin placute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu ce părere aveți voi, dar mie nu-mi prea plac spațiile închise...

Și de ce să stăm într-un aer închis, când se poate și altfel? În fine...propunerea mea asta este: o terasă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... În fine...propunerea mea asta este: o terasă.

Vara la terasa e super misto !

Insa... Trebuie tinut cont si de vreme... sa nu se schimbe si sa vina ploaia ! Cam ciudat a fost anul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu pot veni.. dar va invit pe toti la nunta mea pe 18 .. numai ca este la tg neamt !(la primaria din tg neamt la ora 15.30 actele , si apoi spritul..:) )

multumesc anticipat pt felicitari ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu pot veni.. dar va invit pe toti la nunta mea pe 18 .. numai ca este la tg neamt !(la primaria din tg neamt la ora 15.30 actele , si apoi spritul.. )

multumesc anticipat pt felicitari !

:o Ne-ai luat prin surprindere tare.. Felicitari si.. casa de piatra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu pot veni.. dar va invit pe toti la nunta mea pe 18 .. numai ca este la tg neamt !(la primaria din tg neamt la ora 15.30 actele , si apoi spritul..:) )

multumesc anticipat pt felicitari ! :lol:

Casa de piatra, chiar ca te-ai miscat repede ;)

Propun terasa de la Illusion. Atmosfera si servirea sunt de nota 10 si in plus, este acoperita, in cazul in care vremea se strica. Cred c-ar fi pe gustul tuturor.

Aprob ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând, CASĂ DE PIATRĂ spoton.gif

Da' cu Dunărea ce-aveți, fraților? upset.gif

Părerea mea (parcă am mai spus-o...) ar trebui să ne orientăm spre o locație permanentă...să ne știe lumea...

În fine, dacă nu sunt și alte propuneri...eu n-am nimic împotrivă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Părerea mea (parcă am mai spus-o...) ar trebui să ne orientăm spre o locație permanentă...să ne știe lumea...

Si eu zic la fel.. si de aceea, evident, locatia nu ar trebui sa fie o terasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.