Sari la conținut

Întâlnire între membrii forumului (II)


dcp100168

Postare recomandata

Nici la Cajou nu sunt locuri, iar la Panoramic n-am putut sa ajung, asa ca am apelat la un local unde stiam ca am sanse mai mari. Prin urmare...

Întâlnirea cu numărul 18 se va desfăşura sâmbătă, 13 februarie, la ora 17.00, la Biffi's (ex-Irish Pub), Domnească colţ cu Gării (vizavi de Cajou, în diagonală)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto intalnirea....sper sa ajungem cu bine si la urmatoarea.....nu de alta dar de data asta s-a incheiat cu o ploaie zdravana...cel putin pentru mine si prietena mea....din cate am inteles cand a plecat Dan s-a oprit din plouat :unsure::blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ne organizăm şi noi un pic pentru luna martie? Ce dată e mai convenabilă - 13, 20 sau 27? Aşteptăm şi propuneri de local!

Votez cu data de 20, dar las marea majoritate sa decida; toata iarna m-am amuzat ca toate intalnirile au fost programate la ora 17, in timp ce se innopta la ora 16, tinand cont si de viscolul de afara; acum, de cand s-a marit ziua, nu mai conteaza prea mult ora. Recunosc ca si mie mi-e dor de voi, dar - fapte nu vorbe!

P.S.: De fapt n-am preferinte dar pe data de 13 mai mult ca sigur va trebui sa plec din localitate; la urma urmelor si asta-i ceva imprevizibil.

P.P.S.: Ideea mea de atunci si de acum este sa se simta bine si userii care vor sa se socializeze, dar si cei care vor sa discute despre "bucataria" forumului; si oricum aveam de gand sa vin intr-o zi cu soare si in care n-o sa am gripa :) sa continui offline unele discutii pe care le-am inceput cu membrii staff-ului...

Editat de oana6200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moment, moment... Asta ar fi o "speciala" pentru draga de Oana :ymblushing:

Intalnirea "oficiala" ramane pentru saptamana viitoare. Rezervarea e facuta la "Panoramic", ora 17.00, etaj (pentru fumatori, scuze, se pare ca sunt majoritari).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor pentru ca ati facut posibila intalnirea: Andrei, Ramona, Catalin, Alina, Florin, Mihai dragul de el :ymblushing:

toto, multam de salutari. ti le-am retransmis cu aceeasi caldura :ymblushing:

Placerea a fost de partea noastra :) Eu ma bucur ca te-ai simtit bine si in conditiile in care eram 3 copilasi la masa :)) saraca ospatarita, era bulversata total cu comenzile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.