Sari la conținut

Întâlnire între membrii forumului (II)


dcp100168

Postare recomandata

Salutare din nou, prieteni , bine v.am regasit si La Multi Ani pe noul an !!! Eu ca de obicei,pana m.oi nimeri in liber cu voi,o sa lipsesc.Sunt tot la munca,aspir la o statuie ! Asa ca distractie maxima ! ;)

Editat de busumary
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa stiu cine mai vine sambata? Am citit post-urile dar nu am reusit sa imi fac o idee despre cei care vor fi prezenti:D. E o sansa sa fiu prezent si eu! 99% chiar

Lumea e foarte enigmatica. :rolleyes: Data trecuta au fost 10 oameni, desi n-a scris nimeni ca vine sigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A început o lună nouă şi ar cam fi cazul să ne organizăm cum se cuvine (de data asta) pentru viitoarea întâlnire...

Avem la dispoziţie zilele de 6, 13, 20 şi 27 februarie.

Să auzim câteva propuneri, pentru dată şi loc.

Cu bucurie as ajunge pe 20 februarie :P

...pe 13? :)

Un 13 şi-un 20 până acum. Alte propuneri? Şi un local, vă rog!

Da... cine da cu atu-ul? :))))

Cu propunerea de localuri... cineva care a umblat in celelate 14 in care eu n-am ajuns... :)

De fapt, as propune Marco Polo. A mai fost o intilnire acolo, nu stiu cum v-a placut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cred ca intalnirea de la Marco Polo a fost si ultima la care am reusit sa vin (in aprilie anu trecut :ymblushing: ). Si, pana la urma, s-ar putea sa fac un efort s-ajung si pentru 13, asa ca schimb si eu votul pentru ziua norocoasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 13- 14 februarie ar trebui sa fiu la munte ;;) ....dar o sa ma gandesc ce-o sa fac, pentru ca mi-as dori sa ajung si la intalnire, nu de alta, dar cineva are de facut o cinste "grosolana" ;) ...si cica nu mai e valabila la urmatoarea intalnire.... :)) ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.