Sari la conținut

Întâlnire între membrii forumului (II)


dcp100168

Postare recomandata

După cum au decis cei prezenţi la precedenta întâlnire, următoarea reuniune a membrilor forumului va avea loc sâmbătă, 19 decembrie. Ora şi locul urmează să fie stabilite. Aşteptăm propuneri!

vaii, dcp...eu vin abia in 21...imi pare tare rau ca nu voi fi nici de aceasta data prezenta..:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In definitiv, cei care venim nu sintem decit o mina de oameni .

E musai sa fie simbata? Eu zic ca putem bea si marti 22 decembrie o bere, abia trece saptamina mai repede. :d

Edit: 2 beri: una o da Andrei ca e ziua lui si una Catilina ca arunc pastila sa poata ajunge si ea :d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint pentru oricare dintre date.

19 e ok, dar sint citeva persoane care nu pot veni.

Putem sa facem pe 19 cu cine vine atunci si mai bem o bere si pe 22 cu Andrei, Catilina si Riaji, pe mine nu ma deranjeaza.

Nu avem condica de semnat, e de placere :). Asa am facut si intilnirea de 10 ani de la terminarea facultatii, nu au putut toti in aceeasi zi si s-a facut in 2 ture.

Sinteti de acord cu aceasta varianta? Bere pe 19 si bere pe 22? :d Eu trebuie sa beau 4 pe 22 in cazul asta... :d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@katman

Oricum o dai, vor fi persoane care nu pot veni intr-o anumita data, indiferent care ar fi ea. Din punctul meu de vedere, eram pentru 19 pentru ca, una la mana - parca asa se vorbise, doi: e sambata si e mai confortabil decat sa stai cu gandul ca a doua zi vei fi la servici, parca berea are alt gust etc. La pariu ca daca pui intalnirea in mijlocul saptamanii la ora 16-17.00, mare parte dintre noi sunt pe la facultati, servici, repara masina-n service, spala pe ala mic prin anumite parti etc.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Creați un cont sau conectați-vă pentru a comenta

Trebuie să fiți membru al comunității pentru a putea adăuga comentarii.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un cont nou

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații importante

Pentru a personaliza conţinutul şi pentru a asigura o experienţă de utilizare sigură, folosim module cookies. Dacă folosiți acest site, ne permiteți să colectam informații prin intermediul modulelor cookie. Puteți modifica setările cookie-urilor. Prin continuarea navigării pe acest site confirmați acceptarea utilizării fișierelor cookie conform Politicii de utilizare a cookie.